Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

33 minutes ago, MocaVukotic said:

Bedak za ljude s juga, sigurno su se spremali da gledaju repstaciju koja dole igra jednom u 10 godina, i to protiv mrskih bugara, kad eto ti ga sad

 

Pustice kazu decu. Taman da klinci izvredjaju bugare kako trebuje

Link to comment
8 hours ago, Nebojsa said:

necu da komentarisem ostale sa spiska, ali malog ilica iz partizana moram, posto sam pogledao svaki minut koji je taj uzasno netalentovani klinac odigrao u pfc ovu polusezonu, ukljucujuci i sve pripremne utakmice.

momak je izuzetno i spor i fizicki slab, dakle tunjav u duel igri, neretko pribegava panicnim ispucavanjima kada ima mnogo bolja resenja, nebrojeno puta se sudarao sa svojim saigracima, cesto ne pokriva onaj deo terena koji bi trebao, ne prati igru, nesiguran je u pasu, te generalno ostavlja utisak opasne kiksare, dakle potpune beskorisnosti, tako da mi je ovaj piksijev "izbor", ako je to uopste bio, krajnje sumnjiv.

ako ce nam se odbrana reprezentacije bazirati na ovakvim igracima - najebali smo.

(burek novinari da se jebu, ne mogu prevariti ljude koji su doticnog gledali svojim ocima.)

Nisam gledao malog Ilića, ali sada znaš kako je meni kada vidim Račića na spusku. 

Link to comment

JA bih FSS kaznio sa 100 000 €ma šta 100, 200 najmanje,  za ono blokiranje prolaza...nije prvi put, a koliko se sećam i Zvezda i Partizan su kažnjavani zbog toga. 

Link to comment

Reprezentacija od petka do nedelje u  nasem gradu, treninzi dole. Mi imamo hotel i aerodrom, oni imaju stadion. Ne lipsi magarce do zelene trave. Do zadnjeg trenutka se verovatno nece znati ishod zalbe na kaznu zabrane za odraslu publiku ili samo deca. Ovi popisuju decu po skolama i klubovima u okrugu za prisustvo na stadionu u nedelju. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...