Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

37 minutes ago, Pokojni Zvonce said:

Ponadao sam se da ce poceti i zavrsiti se pre EPa, da malko vežbamo sa A selekcijama. 

 

Ionako će na EP grupe da budu pune tamo nekih Albanija, Slovački i ostalih Češki, to su mečevi za eventualni prolaz :sleep:

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

1 hour ago, bradilko said:

ne pratim bas ali cini mi se da ih dugo nema na evropskim i svetskim prvenstvima. prario sam fudbal vise kad su oni bili sjajna reprezentacija. imali su i steauu i dinamo bukurest i pregrst odlicnih igraca.

 

 

U ovim kvalifikacijama su odlični. Inače nisi ništa pogrešio što se poslednjih godina tiče, čak i u decenije je otišlo...

Link to comment
56 minutes ago, ducca said:

 

Ionako će na EP grupe da budu pune tamo nekih Albanija, Slovački i ostalih Češki, to su mečevi za eventualni prolaz :sleep:

Albanija prva u grupi.

Screenshot2023-10-18at15_38_59.thumb.png.8d25b197be663e1790db87e3495de655.png

Link to comment

@ducca

Slažem se, ali sam se ponadao besplatnim lekcijama pre EP, nego na samom EP koje mnogo koštaju. 

 

A da će biti grupa za prolaz, to ne sumnjam, sem ako ne dobijemo neku grupu Francuska, Danska i Italija. 

 

Što se Piksija tiče, ne mogu da oduzmem što ima taj stav MI SMO SILA I NAPAŠĆEMO SVAKOGA, iako nema ni srednji red ni odbranu za to. Ima i do stava. Barem nije neiskren u tome. Sve ostalo, tvdoglavost oko formacije, govor tela dok prati utakmicu, alibi izjave... svima ide na ganglije, pa i meni. Ne bih imao ništa protiv da ne produži ugovor, ali je problem što ne verujem da bi kvalitetan čovek (Jokan, Veljko, Ivan Jovanović) od integriteta pristao da vodi A tim na EP. Možda neki batadjorista kao Đuričić, Sivić, Krstajić... 

 

Piksi mora da vidi šta znači termin introspekcija, u suprotnom čeka nas Katar 2.0.

  • +1 2
Link to comment

Da je pametan pa da sebi u novcanik stavi sliku kako je izgledao pred kraj tekme sa Svajcarskom..mozda bi se malo iskontrolisao.

 

Ovako sve vise lici na onoga koga je cekao da zavrsi sa pricom da bi mu uputio aplauz.

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

sasvim je moguće i da izjave i ponašanje selektora imaju veze i sa delom priče koji nama, kao javnosti, nije dostupan, a tiče se međusobih okršaja i nekakvog power play-a u fss-u.

 

ovo naravno nije nikakvo opravdanje za pijačno-slavske nastupe po medijima i davanje neprimerenih izjava. ali jeste jedan od razloga za tavorenje Srpskog fudbala. naravno, sam plasman sa EP, pored sportskog uspeha, što je nama kao navijačima bitno, ima i finansijski aspekt, što je bitno onima koji dele kolač po fss-u. tu bi možda neko imao interes da Piksi ostvari plasman na EP i da odmah posle ode, idi bude oteran, kako i se kolač delio u miru.

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, SNARC said:

Da je pametan pa da sebi u novcanik stavi sliku kako je izgledao pred kraj tekme sa Svajcarskom..mozda bi se malo iskontrolisao.

 

Ovako sve vise lici na onoga koga je cekao da zavrsi sa pricom da bi mu uputio aplauz.

giphy.gif?cid=2154d3d72a3d8afb09e953aa23

  • +1 1
  • Haha 6
Link to comment
6 hours ago, Dimitrije said:

Odslusao sam Piksijev KZS posle utakmice.  Kakav uobrazeni i arogantni palancanin. 

 

inače je pošto je rođen na tribeci ceo život bio gospodin od stila

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...