Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

3 hours ago, levi said:

 

da mi imamo te rezultate u ligi nacija razmišljali bi samo kako da izbegnemo Francusku pre finala EP

To takmicenje niko ne uzima za ozbiljno. Videcemo Madjare kada je stvarno bitno. Na evropskom su imali tesku grupu, ali su bili poslednji sa istim tim ekipama koje se ovde spominju, sa ukupno nula pobeda. I mi smo pobedili Nemce 2010. pa sta? Gleda se krajnji rezultat.

A u kvalifikacijama za svetsko su, kako rekoh, bili ispod Albanije na cetvrtom mestu. Ja i dalje biram ovu kljakavu Srbiju koja je otisla na svetsko ispred Portugala, a bice srece pa i na evropsko. I to treba da budu nasi ciljevi. Kakva raskosna igra i sistem, to nikad nismo imali ni sa daleko vecim strucnjacima od Piksija. Zato sto vec 20 godina nemamo IGRACE. Ali bar ne gledam vise branjenje i bata Djorisanje.

Edited by JohnnyD
  • +1 1
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

4 hours ago, bradilko said:

sta ce ti izlaz na more?

ides na crnogorsko more kad hoces.

sta ti sad fali?

bolje da ode crna gora na evropsko nego srbija. zasto?

zato sto ce proci jos par godina jajarenja a crnoj gori ce znaciti.

ionako srbija nece proci grupu na prvenstvu.

a na more mozes uvek i to sa licnom kartom.

u mne si svuda domaci covek.

drugo je politika

 

 

 

ovaki čovijek nije prešjednik crne gore

 

o bogo mili

Link to comment
12 minutes ago, bags said:

 

Bas su se potresli ovi nasi istoricari na terenu. :laugh:

Nije upućena njima. Šovinizam za prostore Vojvodine. Mađar koji mi je preveo kaže da je seljačka i verovatno nije preveo doslovce. 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, smooth.Op said:

Neki mađarski Robin Hud. Bandit koji je ordinirao po Bačkoj i pljačkao. Na transparentu piše nešto tipa ako čovek radi kako treba, onda i puca kako treba. 

Suptilno prckanje južnih suseda. 

 

2 hours ago, smooth.Op said:

Nije upućena njima. Šovinizam za prostore Vojvodine. Mađar koji mi je preveo kaže da je seljačka i verovatno nije preveo doslovce. 

 

"Ha mindönki úgy tösz, ahogy tönni köll, akkó mindön úgy lösz, ahogy lönni köll!" - "Ako svako tako čini kako se činiti treba, onda će sve tako biti kako biti treba!"

Jeste segedinski dijalekt (Roža Šandor je odatle - a isto ovako govore i naši Mađari u Banatu). Mada mi se ne čini da su ovim gađali naše (barem ne dalje od činjenice da je Roža, jedan od najpoznatijih mađarskih bećara / drumskih razbojnika najviše operisao na prostoru između Segedina i Subotice) nego više da sokole njihove da urade to što treba da urade i pobede.

Ne pominje se nikakvo pucanje ni tome nalik.

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment

Није директно тема али замисли може и оваква изјава да се да
 

Selektor Zlatko Dalić preuzeo je odgovonost na sebe.

 

Zaslužen poraz. Protivnik je bio bolji, agresivniji, s više želje. Imamo problem napred, bez ideje za gol, dve utakmice koje su nas dovele u jako tešku situaciju da zavisimo o drugima. Kao i uvek, preuzimam krivicu", rekao je Dalić

  • +1 3
Link to comment

ma nema pojma Dalić. bili su bolji Hrvati ali ih nije htelo. trava je bila dosta visoka, podloga neobična, izgleda da su je zalivali masovno pre utakmice, osvetljenje je bilo slabo, kao u nekoj izmaglici da se igralo. sudija je perfidno navlačio sa Velšane, a njegova rođena sestra je pre 20 godina delila sobu u nekom studenjaku sa Velšankom, pa je bio i pristrasan. neko ne želi da vidi Hrvatsku na EP, a svi mi znamo ko. sve se ponovilo kao i protiv Turaka i očigledno je postoje određene tendencije na štetu Hrvata. njihovo je da se bore i na terenu i sa nepravdama, a Bog sve vidi i nagradiće

Link to comment

Najbolji scenario je da mi odemo, a Hrvati ne odu, ali obično je obrnuto da prestao da se nadam tom scenariju. 

 

Ovo je pre rezervisano za naše fudbalere ili za njohove košarkaše. 

Link to comment
1 hour ago, Mr.Mxyzptlk said:

@Ted

 

ocekivao sam da ce da ih nakantaju bar sa 4-5 kroasani iskreno.

 

izgleda to ide malo teze danas. 

 

cesi se bas namucili za 1-0 protiv neugodnih farana

 

razlikuju se kvalifikacije od završnog turnira značajno. imali smo Poljake i Ukrajince kao primer. obično razvale kvalifikacije, lagano se kvalifikuju i onda, po pravilu, blagi užas na turniru i promptno ispadanje. Ukrajinci su i nama spakovali pet komada u kvalifikacijama, a oni nisu Evropski vrh.

 

u kavilifikacijama mnogi favoriti igraju po principu povuci-potegni, malo eksperimentišu, malo podmlađuju, uigravaju, računajući da će ne kraju ipak kvalitet da ispliva i da će de odu na takmičenje. obično tako i bude, ali ume da bude i nevolja, poput Italijana ili Holanđana. i Portugalci su morali da se čupaju pošto su kiksali u našoj grupi. ali su na samom turniru bili mnogo bolji nego mi i jasno, dogurali dalje, pa imali i neke spektakularne partije.

 

cilj cele priče je da na turniru budeš na vrhu svojih mogućnosti. kod nas je često umelo da bude obrnuto. da smo na vrhuncu u kvalifikacijama i onda bulja kad dođe turnir. napravili smo strašan uspeh sa direktnim plasmanom na SP i onda smo tamo otišli kao pijana družina i dobili jedno veliko ništa.

 

zato je veća mogućnost da te neko "ošiša" na turniru, ako te žreb spoji sa reprezentacijom koja je dobro našpanovana i dolazi u punoj formi. taj ako i eksperimentiše u kvalifikacijama, na turniru neće. 

Link to comment
2 hours ago, Mr.Mxyzptlk said:

@Ted

 

ocekivao sam da ce da ih nakantaju bar sa 4-5 kroasani iskreno.

 

izgleda to ide malo teze danas. 

 

cesi se bas namucili za 1-0 protiv neugodnih farana

Čim je Modrić pao cijela ekipa je pala za 3 klase. Luka je baš u padu forme, on njih drži iznad prosjeka, kad on ode u penziju on će se vratiti u rang ekipa kvalifikovali se ispali u grupi/nisu se kvalifikovali. Modrić je majstorčina koja se rađa samo jednom, pa sa njim je lako igrati i odbranu i napad, kao dobar plejmejker u basketu, ali plejmejker koji igra fantastično na obe strane terena. Odavno sam ja govorio da bi Odbrana Lovren/Vida/Ćorluka primala po 2-3 komada od svake ozbiljne ekipe da nije bilo Modrića i ovih ispred Kovačić-Brozović, doduše i Brozović je pao, odlazak u Arabiju.

Link to comment
14 hours ago, johan nagel said:

Није директно тема али замисли може и оваква изјава да се да
 

Selektor Zlatko Dalić preuzeo je odgovonost na sebe.

 

Zaslužen poraz. Protivnik je bio bolji, agresivniji, s više želje. Imamo problem napred, bez ideje za gol, dve utakmice koje su nas dovele u jako tešku situaciju da zavisimo o drugima. Kao i uvek, preuzimam krivicu", rekao je Dalić


А може и овако, бахато са нула посто самокритичности

 

Šta se dešava sa njim? Tu je, živ i zdrav. U konstelaciji igre i taktičkoj zamisli kako sam video utakmicu u Budimpešti, povukao sam neke poteze i bio sam potpuno u pravu. Nijanse su da li će ući Đuričić ili Samardžić, da li će igrati Kostić ili Mladenović. Stavili smo Mađarsku na muku i nadamo se da smo bili u pravu. Tim je delovao kako želim i kako sam pretpostavio. I dalje ima tu nekih grešaka i lutanja, viziju koju sam imao se ispostavila kao tačna. Ali i da je Samardžić ušao u igru u Budimpešti, ne bi to bila pogrešna odluka", rekao je Piksi.

Link to comment

kao danas sto je izjavio da ga ne zanima kako.ide prodaja karata.

 

samo bahato

 

naravno da te zanima i da treba da te zanima. ali je ona u direktnoj vezi sa kosturima iz saveza i tvojim rezultatima

 

kad neko provede godine u inostranstvu a nista ne nauci

Edited by Mr.Mxyzptlk
Link to comment
22 minutes ago, johan nagel said:


А може и овако, бахато са нула посто самокритичности

 

Šta se dešava sa njim? Tu je, živ i zdrav. U konstelaciji igre i taktičkoj zamisli kako sam video utakmicu u Budimpešti, povukao sam neke poteze i bio sam potpuno u pravu. Nijanse su da li će ući Đuričić ili Samardžić, da li će igrati Kostić ili Mladenović. Stavili smo Mađarsku na muku i nadamo se da smo bili u pravu. Tim je delovao kako želim i kako sam pretpostavio. I dalje ima tu nekih grešaka i lutanja, viziju koju sam imao se ispostavila kao tačna. Ali i da je Samardžić ušao u igru u Budimpešti, ne bi to bila pogrešna odluka", rekao je Piksi.

Sta uopste znaci fraza "U konstelaciji igre..."?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...