Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Umesto da je sretan što ima igrača koji mu može igrati sve od štopera do polušpica, i da ga ako ne stavi u 11, ima bar na klupi, on ga se olako odriče, jer ne zna na kojoj poziciji igra....Bitno da su tu: Radosav Petrović, Veseljko Trivunović i Marko Milić (WTF???)... Užas od selekcije, užas od selektora, užas od srpskog fudbala...

Link to comment

Meni je Tole delovao kao jači krimos pametniji, kad ono kokošar kao Đora i ekipa. Koji mozak otera Antića, a postavi Pižona? Ili se sprema da ide iz FSS pa da se nadrpa dok još može.

Link to comment
Podrska Pizonu :Hail:
+1Hvala bogu da se neko najzad usudio da stane na put polivalentnosti u modernom fudbalu!Balavac se tek ispilio, a tu našao da igra podjednako dobro na 2-3 pozicije. angry.gif Ma ajte molim vas, gde to ima... Edited by bob loblaw
Link to comment

Ocigledno da je Karadzic trenutno nedodirljiv i zato mu se jebe ko je trener. Mozemo izgubiti sve utakmice sa 5-0, on ce i dalje biti predsednik, verovatno dozivotni.

Link to comment

Sve da mu covek oprosti, ali Brana Ilic u reprezentaciji :lol: E moj Zdravko Gojko, ne znas ni sta igras, ni gde igras, ni sa kim igras :Dedit: pogresno ime

Edited by Milosh76
Link to comment
ŠTA IGRA KAČAR?NA spisku ponovo nema Gojka Kačara, iako je standardan u Hamburgeru.- Kačara nisam zvao ni na prethodne prijateljske utakmice jer on ni sam ne zna na kojoj poziciji igra. Kad bude načisto da li je štoper ili vezni igrač, neka dokaže da zaslužuje poziv - objasnio je Petrović.
:ziga:
Link to comment
Lazović i Luković nisu izdali samo 'orlove' nego i narodDragoslav Šekularac, živa legenda, jedan od naših najboljih igrača svih vremena i dugogodišnji reprezentativac, kaže da oko ovog pitanja nema nikakve diskusije.- Reprezentacija je važnija od klupskih obaveza, ali selektor Petrović je tu nemoćan, mora Savez da reaguje. Taj isti savez ih je pustio u inostranstvo, gde su napravili karijere, zaradili novac. Sramota! U moje vreme bi bili uhapšeni. :jerry:
Link to comment

stvarno potpuno carski.Kačar nije pozvan jer je polivalentan, pa niko ni reči. Jovanović je monovalentno zacementiran na poziciji rezervnog grejača klupe, pa niko ni reči.A ovi se drznuli.Nađe li neko onaj nacrt zakona o sportu, mislim da je Pejsi tražio to, pošto se tamo spominje neka fraza tipa "igrač je dužan da se odaziva pozivu selektora" ili tako nešto.

Link to comment
ceo članak u Blicu sabiva
Tekst je katastrofa...Najjača je rečenica bivšg selektora Šestka:"I ja sam pročitao, navodno, ljuti su zato što nisu pozvani na prethodne dve prijateljske utakmice. Pravo je selektora da proba igrače, a na njima je da odgovor na poziv, kada ga dobiju, bude pozitivan."Pa naravno da su ljuti... Kada je izložba drvne građe, onda ih ne pozivaš, da bi mogao da guraš menenĐerske™ igrače, a sad kad treba da se igra ozbiljno, sad ti trebaju... Ovoj i ovakvoj reprezentaciji treba da okrenu leđa prvo Vidić i Stanković, a onda i ostali dobri igrači... Umesto da se prijateljske utakmice koriste za uigravanje najbolje postave, koriste se za mafijaške manifetluke, a onda se mafijaši i njihovi satrapi čude što ozbiljni igrači neće da igraju kad je mafijašima važno... ..
Link to comment
Tekst je katastrofa...Najjača je rečenica bivšg selektora Šestka:"I ja sam pročitao, navodno, ljuti su zato što nisu pozvani na prethodne dve prijateljske utakmice. Pravo je selektora da proba igrače, a na njima je da odgovor na poziv, kada ga dobiju, bude pozitivan."Pa naravno da su ljuti... Kada je izložba drvne građe, onda ih ne pozivaš, da bi mogao da guraš menenĐerske igrače, a sad kad treba da se igra ozbiljno, sad ti trebaju... Ovoj i ovakvoj reprezentaciji treba da okrenu leđa prvo Vidić i Stanković, a onda i ostali dobri igrači... Umesto da se prijateljske utakmice koriste za uigravanje najbolje postave, koriste se za mafijaške manifetluke, a onda se mafijaši i njihovi satrapi čude što ozbiljni igrači neće da igraju kad je mafijašima važno... ..
veleizdajniče!!! misliš li na narod?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...