Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

3 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:

cemu sluzi kostic vise. lik je van forme, sovidjenja druze, izbori se u klubu pa da te razmatramo.

 

gurnuti malog samardzica da bude novi lider umesto tadica i mrtvog sergeja

 

Čemu tek Radonjić služi...

  • +1 2
Link to comment

Jel moguce da nas pobeda protiv CG kuci vodi direktno na evropsko? Da li je ikad postojala laksa kvalifikaciona grupa u istoriji? 

Edited by JohnnyD
Link to comment
1 minute ago, jankom said:

Ma nemamo odbranu, strašno je šta je prolazilo 

 

Pa ne može da glavni igrač odbrane bude Gudelj, koji i nije odbrambeni igrač, i da to izgleda dobro - sa Milenkovićem koji je nepredvidiv i tempirana bomba na svakoj utakmici, i Pavlovićem koji više voli da povuče napred nego hleba da jede. Mnogo je bolje izgledala ekipa dok su Eraković i Terzić bili u igri.

  • +1 1
Link to comment

Najgore je ipak sto stagniramo, nemamo resenja, ne igramo moderan fudbal. Stara skola koja neki put da rezulltate ali generalno fudbal nam propada a mi ne kontamo sta se desava i stalno se pitamo kako igraju po timovima. Igraju jer tamo igra napreduje iz godine u godinu a treneri se adaptiraju na brzinu. Nas dovoljno uigran tim sa kondicijom uvek dobije na osnovne fudbalske elemente. Danas smo pomerili stative, bili smo duplo bolji jer su nas pustili da igramo, i nismo znali da iskoristimo sav taj prostor

Edited by villiem
Link to comment
5 minutes ago, JohnnyD said:

Jel moguce da nas pobeda protiv CG kuci vodi direktno na evropsko? Da li je ikad postojala laksa kvalifikaciona utakmica u istoriji? 

 

Nije tacno, moramo da dobijemo i Bugare jer  je Crna Gora igrala mec manje od nas.

 

Da se ispravim, CG mora da se dobije a portiv Bugarske je dosta i bod.

 

Lakse su bile utakmice protiv BiH i Rumunije.

Edited by WTID
Link to comment
2 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:

i bre tede. 

 

sutnuli su dvaput do 70' i dali dva gola. gde su bolji bili

 

pa broje se golovi, a ne broj šuteva na gol. ako šutnem jednom i dam gol, a ti šutneš 11 puta i ništa, ja sam bio bolji. zato što sam bio uspešniji u jedinom parametru koji se na kraju računa.

 

sve ostalo su samo izgovori za odsustvo rezultata.

 

 

  • +1 4
Link to comment
34 minutes ago, Dimitrije said:

Piksi bi u najboljem slucaju mogao da bude ofanzivni koordinator.  Ali dati mu da vodi ceo tim je ludost.

 

 

Nije ovo handegg

Link to comment
6 minutes ago, JohnnyD said:

Jel moguce da nas pobeda protiv CG kuci vodi direktno na evropsko? Da li je ikad postojala laksa kvalifikaciona grupa u istoriji? 

 

Bilo je jednom da nas pobeda protiv Škotske kući vodi direktno na evropsko, pa znamo kako se to završilo.

  • +1 3
Link to comment
6 minutes ago, JohnnyD said:

Jel moguce da nas pobeda protiv CG kuci vodi direktno na evropsko? Da li je ikad postojala laksa kvalifikaciona grupa u istoriji? 

 

ne vodi pošto CG ima meč manje od nas

 

grupa jeste lagana pošto su Mađari nešto najbolje što možeš da dobiješ odozgo. a i ovi dole su isto iz kategorije poželjnih

 

ali ne vredi. posle utaklmice u Portugalu ekipa je u padu i taj pad još uvek traje. ne izgleda toliko strašno pošto ne igramo sa ozbiljnijim protivnicima. ako odemo na EP mislim da će to biti kraj i Piksija i ove grupe igrača, pošto će tamo biti brodolom, odnosno neko će nas nabambusati za pamćenje.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...