Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

1 minute ago, Dimitrije said:

Pa gde ce siromah?  On nije trener, on je motivator.

ako ima mesta u profesionalnom fudbalu za krstajica, naci ce se i za piksetu

  • +1 1
Link to comment

Madjari ništa specijalno ,imali sreće sto su igrali protiv ovakve odbrane . Inače neverovatno koliko vuku naše igrače prilikom skoka ,kad smo dali gol i par puta  oko gola  se  obesili o nas dres :) 

Link to comment

Sve sto smo napravili, ide preko krila. Sredina ne postoji, sreca pa su i oni bulja. Nas problem je SMS koji kao treba da povezuje redove, a ne radi nista. Vise Pavlovic povezuje redove od njega. Gudelj je neprimetan, takodje, nema ga nigde, imao je jedan dodir sa loptom. 

  • +1 1
Link to comment

Eksperiment Gavinovic - Terzic nije uspeo.  Ne odrices se dvojcu najboljih igraca, Tadica i Kostica u kriticnoj utakmici da bi isprobao dvojcu sa kojima nisi do sada igrao.

Link to comment

Piksi ima neku ideju da se Mitrovic vraca duboko i prima loptu oko centra, a Mitrovic je igrac koji je van protivnickog kaznenog prostora totalno beskorisan.  Za to vreme, SMS kaska po terenu kao paradna kobila bez ikakve namere i cilja. 

  • +1 6
Link to comment
2 minutes ago, Ted said:

lakše mi da pratim EP/SP kad nema nas.....izostaje stres a ostaje samo užitak 

Pa te se utakmice igraju zbog reprezentacija da nacija ima za koga da navija.  Bar je tako u ostatku sveta koji se ne zove Srbija.

Link to comment
Just now, Dimitrije said:

Pa te se utakmice igraju zbog reprezentacija da nacija ima za koga da navija.  Bar je tako u ostatku sveta koji se ne zove Srbija.

 

ja sam, Boga mi, uživao u prethodnom svetskom prvenstu. a to svakako nije bilo zbog naših igara. šta više, da sam bio lišen toga uživao bih još više.

 

naprosto volim da gledam SP u fudbalu, uvek sam voleo. za mene je to takmičenje bez konkurencije, kada govorimo o sportu. i nije vezano za to da li učestvujemo ili ne.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...