Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Примити девет голова за 53 минута од било кога је озбиљан подвиг али реално ова генерација је можда и најнеталентованија коју смо имали у последњих ко зна колико. Тешко да ће ико од ових ликова бити сениорски репрезентативац. Голман има неке шансе и моооожда мали Илић јер је конкуренција на штоперу доста танка.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Najveći utisak u ovom porazu je to kakva je nedotupavna seljačina predsednik FSS:

 

Quote

 Ne znam ni šta bih rekao osim – bruka! Kao da smo San Marino", rekao je Džajić za "Sportski žurnal".

Dakle, bruka je biti San Marino po džiberčini. Kako uvrediti celu jednu zemlju, makako mala bila.

 

  • +1 6
  • Haha 2
  • -1 1
Link to comment

još jedan utisak iz čitave ove tragikomedije jeste saznanje da pravilo o bonusima ne znači ništa. i da ga treba ukinuti. to je na nivou kako mali MIkica zamišlja da će da napravi mladu reprezentaciju. staviš u svaki superligaški tim po jednog klinca i eto, šta može da krene po zlu. pa recimo sve.

 

ne daj Bože da se pozabavimo time ko i kako i šta radi sa decom. zašto večito izgledamo kao usporeni film u odnosu na moderne fudbalere. zašto mlado Partizanovo krilo izgleda fizički i tehnički kao nedonošće u odnosu na krilo Nordsjelanda iste uzrasne kategorije.

 

koliko puta smo slušali o našim klincima koji su neviđeni i strašni talenti. a koji posle završe u Novom Pazaru ili drugoj Moldavskoj ligi. ne znam dal se sećate hajpa oko Đerleka. mislim da je Tumbaković (između ostalih) drvio o neviđenom potencijalu i da tako nešto odavno nismo videli, materijalu za top klubove. je ne znam dal taj dečko uopšte i igra fudbal negde. u Partizanu je bio levo smetalo. 

 

bitno da se svi živi izređaju na deci. menadžerišu, selektorišu. ko udruženje pedofila, jebeš mi sve.

 

 

Edited by Ted
  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment
40 minutes ago, Shan Jan said:

Kakav vam je osecaj za filing za ovu utakmicu? Jel vredi da se gleda i nervira ili ne?

imam osecaj da ce biti nereseno, nesto bljutavo. 

Link to comment
44 minutes ago, Shan Jan said:

Kakav vam je osecaj za filing za ovu utakmicu? Jel vredi da se gleda i nervira ili ne?

 

imam osećaj da ću da gledam The Strain, season 2.......pre par dana sam stao na epizodi 5 i ubiše me obaveze. većeras se otvara prilika da dovršim sezonu

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...