Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • 5 weeks later...
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

  sva sreća pa već godinama imamo ono kretensko bonus pravilo, inače bi izgubili 19:1, pre 10-15 godina nije bilo tog pravila ali je u 21 repka redovno stizala do 1/2 finala ep

Link to comment

Istini za volju™, ovi Englezi su stvarno prejaki, za klasu bolji, jednostavno su brži fizički, s loptom, u odlukama. Imaju osnov da nas pregaze i to su i uradili.

Link to comment
2 hours ago, roux senyurt said:

3-1, ali moglo je biti 10-1 za engleze. nasi deluju duplo sporiji i slabiji. nikakva igra, nista

 

Svaka čast za prognozu. Mora da su igrali neki tatini sinovi i menadžerske kombinacije.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
1 minute ago, BlackGeorge said:

 

Svaka čast za prognozu. Mora da su igrali neki tatini sinovi i menadžerske kombinacije dok roditelji pravih talenata nemaju para da podmite koga treba.

osim ove sto igraju za zvezdu ne poznajem igrace, nisam siguran ni ko je selektor, ali sam siguran da cemo gledati slicne horor predstave sve dok one njuske sede u savezu.

  • +1 2
Link to comment

ja sinoć uhvatio par minuta na početku 2. poluvremena i koga ne mrzi neka obavezno premota na 46-47 minut. naš bekač pampfejkuje aut ka štoperu, ali baca osmici. osmica primi loptu, okreće se prema sredini i STADE NA LOPTU I PADE KOLIKO JE DUGAČAK :rolf:

95% fudbala koji ja gledam su treninzi i utakmice klinaca od 6-7-8 godina. ono, tu ima dosta dece koja je na vi sa trčanjem, a lopta im je totalna misterija. ali još nisam video da se neko tako prospe preko lopte kao u21 repstivac

 

  • +1 1
  • Haha 4
  • Tužno 1
Link to comment
1 hour ago, omiljeni said:

ja sinoć uhvatio par minuta na početku 2. poluvremena i koga ne mrzi neka obavezno premota na 46-47 minut. naš bekač pampfejkuje aut ka štoperu, ali baca osmici. osmica primi loptu, okreće se prema sredini i STADE NA LOPTU I PADE KOLIKO JE DUGAČAK :rolf:

95% fudbala koji ja gledam su treninzi i utakmice klinaca od 6-7-8 godina. ono, tu ima dosta dece koja je na vi sa trčanjem, a lopta im je totalna misterija. ali još nisam video da se neko tako prospe preko lopte kao u21 repstivac

 

evropski Brazilci postali evropski Pakistanci

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...