Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

1 minute ago, nenad said:

ovo nije ni liga konferencija nivo, bilo koja repka sa jasnom idejom sta igra bi rutinirala ovakvu srbiju.

Meni i dalje onaj Portugal nije jasan :D

  • +1 1
Link to comment
27 minutes ago, goofs said:

Mi imamo meč loptu protiv CG u Beogradu sredinom oktobra. Ako to ne pobedimo može da bude povuci-potegni.

 

Na EP ćemo opet da se ložimo i opet opasno da izduvamo.


Ма ми треба да појуримо победу у Будимпешти за прво место каква црна Црна гора.

 

Ово друго полувреме и отаљавање при резултату 1:3 је слика и прилика нашег менталитета и зашто никад нећемо ништа постићи у фудбалу.

  • +1 8
Link to comment
39 minutes ago, Milošica said:

Meni i dalje onaj Portugal nije jasan :D

 

Mi imamo nekoliko odlicnih igraca koji su svi tada bili u dobroj formi. Od svih tih odlicnih igraca trenutno daju samo Mitrovic i donekle SMS. Tadic tone sve vise i stizu ga godine a ova dvojica sto igraju u Juventusu su tamo propali kao zeton. Svi ovi ostali su suvi prosek, uvek bili i uvek ce da ostanu. Koliko je onaj monstruozni Tadic iz Ajaksa nama bio vazan videlo se i veceras, dao je samo dve tacne lopte celu utakmicu, iz obe smo dali gol. Nekada ih je davao dvocifren broj po utakmici. Da i ne pominjem Kostica koji je bio nas treci najvazniji igrac a protiv Madjara je toliko izgledao kao amater da veceras nije ni igrao.

  • +1 3
Link to comment
31 minutes ago, Nikodije said:

Jel bitan plasman u grupi kvalifikacija u smislu žreba grupa na EP?


Па повезано је дефинитивно.. Нисам се удубљивао превише али вероватно пет најбољих у квалификацијама (уз домаћина Њемачку) иду у први шешир и онда тако редом. Где ћемо ми ту бити не знам али што не би били први бар у овој смешној групи.

Link to comment

Ova Litvanija je jedna od najlošijih reprezentacija koje sam gledao u poslednje vreme, nije reper ni za šta. Deluje mi da ni kod nas u Superligi ne bi igrala zapaženu ulogu. Ništa o našima ne možemo saznati iz ove utakmice, da su mnogo jači od Litvanije smo znali i pre.

  • +1 3
Link to comment
44 minutes ago, Nikodije said:

Jel bitan plasman u grupi kvalifikacija u smislu žreba grupa na EP?

SMS dosta dobar, procvetao u pustinji

Da nismo izgubili od Mađara imali bi solidne šanse za prvi šešir ,

sada mislim  da smo ili 2 il 3 

Link to comment
20 minutes ago, Ayatollah said:

Ova Litvanija je jedna od najlošijih reprezentacija koje sam gledao u poslednje vreme, nije reper ni za šta. Deluje mi da ni kod nas u Superligi ne bi igrala zapaženu ulogu. Ništa o našima ne možemo saznati iz ove utakmice, da su mnogo jači od Litvanije smo znali i pre.

 

Pre tri dana su izvukli nereseno protiv Crne Gore, nisu oni bas toliko losi. Njihov problem je to sto nemaju stopere da skacu sa Mitrovicem, svaki put kad je lopta dobro ulazila unutra sa bokova imali su problema da se odbrane. Igrali su sa deset igraca iza lopte i na 0:3, ocigledno je da ne znaju nista drugo ali ako nemas bas dobre stopere mnogo je tesko odbraniti se od Mitrovica. Tesko je i kad imas, ovako je Mitar uterao prva dva kao na treningu.

Link to comment

Piksi se puvaka na konferenciji za stampu.  Na pitanje novinara u vezi izmena u timu u odnosu na utakmicu protiv Madjarske, Piksi odgovara: "Onaj ko je pametan, shvatice."  Zasto mu treba ova arogancija?  Ko to treba da bude pametan, onaj koji je postavio pitanje, javnost, ili igraci?  Kulovski i arogantno.

  • +1 3
Link to comment

"Sve što sam uradio večeras, uradio sam na perfektan način... Sa ovim pristupom večeras očigledno je da sam sve pogodio." 

 

:isuse:

 

Što ga niko od novinara nije pitao da li to znači da je pre neko veče sve promašio?

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...