Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ali potpuno potpuno neverovatno.doziveh trenutak totalne dezorijentacije citajuci ovo malo pre. kao da sam otvorio vrata svoje gajbe a nasao se u necijem tudjem stanu.pizon je moroncina samo takva, sto smo, jel'te, znali i ranije, ali ovo je bizarnost za anale. i anal.
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Meni je žao. Mislim da će Danko to da porekne i verujem da će se vratiti. Nisam se čuo sa njima, nisam ih zvao. Mislim da selektor treba da ima personaliti“, rekao je Petrović.
:lol: Pas mater.
Link to comment

da li sam ja lud ili je on zvao 27 igraca?!?!pa toliko ne ide ni na svetsko prvenstvo :Dzasto nema Lukovica i Lazovica?nije kao da imamo 50 kvalitetnih napadaca...... za odbranu, manje vise......

Link to comment

Bolje da ima personaliti, nego osecaj za filing. Verovatno misli da oni treba njemu da se jave, a ne da ih moliInteresantno je ovo za Lazovica i Lukovica. Da li su im ovi iz Zenita zabranili, ili sta vec...

Link to comment
Danko Lazović i Aleksandar Luković, prvotimci ruskog Zenita, odbili su poziv u nacionalni tim!Oni su se obratili pismom rukovodstvu Fudbalskog saveza Srbije (FSS) u ojem su naveli da žele da se u narednom periodu posvete isključivo klupskim obavezama.Za razliku od Lazovića, koji nije želeo da precizira dokle želi da odsustvuje iz reprezentacije, nekadašnji član Crvene zvezde i italijanskog Udinezea zatražio je od selektora Vladimira Petrovića da ga ne poziva pod zastavu u ovoj godini.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...