Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Zar nije bila prica za nekog Hrvata sto je sada na SP za klubove dao par golova da su ga jurili za njihovu reprezentaciju ali ga je sjebalo bas to sto mu deda nije rodjen u Hrvatskoj?
Cvitanich?
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Istina je da ga Rosavi ne podnosi, pa ga potkaci kada god moze i kada god nesto objavi u vezi sa njim, to zauzme bukvalno par minuta vesti koje traju ukupno 10-ak - pravio izlaganje napravi... obavezno napominje ono "siva eminencija srpskog fudbala koja vedri i oblaci savezom" :lol: , ali ovu danasnju vest sam prihvatio ozbiljnije nego sve prethodne pokusaje da mu "naudi", jer ako su roditelji zajedno u celoj prici, nekako sticem utisak da bi mogla da se podigne mnogo veca prasina. Naravno, vise nego potrebno je da to dodje do nekog od korumpiranih mozgova Saveza, pa da i oni daju neki konkretan potezu vezi sa ovom pricom, a da roditelji, naravno, ostanu dosledni u tome sto su zapoceli.Ovo je izuzetno ozbiljna optuzba, bez obzira o kakvoj se deci radi... da ne pricamo da su u pitanju reprezentativci za koje vazi da su izuzetna generacija! Mogu samo da zamislim na sta lici to "izdrkavanje" (da prostite) na deci. Uzas!!!@borrisOvu sliku sam video vise puta, ali mi nije jasno koga je predvodio na toj utakmici... znas li mozda?

Link to comment
  • 2 weeks later...
Zasto je Pizon zvao Branu Ilica??! a nije Lazovica?
Zato što Brana i gra za poznatog crnogorskog BizMismena, stacioniranog u NS, koji je u jako dobrim vezama Branom Mićunovićem, kojem se treba nekako odužuti za sve što je učinio za srpski fudbal... A i treba ga uvaljati na leto...Gade mi se...Edit: Vid Veseljka, njega sam tek sad uočio... O bože... :blink::isuse: Edited by radisa
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...