Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

9 hours ago, radisa said:

Pa u ovoj situaciji sa 64 zemlje, ni to nije daleko :D

Sinoć mi pade na pamet da je konačni cilj da svih 196 (ili već koliko) zemalja igra Svetsko prvenstvo. I onda bi se samo igrao i pratio fudbal. Svi bi bili na odmoru, a proizvodnja bi bila obustavljena, osim za industriju grickalica, piva i zašećerenih gaziranih napitaka. Naravno, morali bi da rade i dostavljači, kladionice, korisnička podrška kod provajdera komunikacionih usluga i dežurne apoteke.

U VAR sobama sedeli bi predstavnici zemalja članova Saveta bezbednosti i svi ratovi koji bi se vodili bili bi fudbalski ratovi. 

Link to comment
30 minutes ago, Ras said:

Sinoć mi pade na pamet da je konačni cilj da svih 196 (ili već koliko) zemalja igra Svetsko prvenstvo. I onda bi se samo igrao i pratio fudbal. Svi bi bili na odmoru, a proizvodnja bi bila obustavljena, osim za industriju grickalica, piva i zašećerenih gaziranih napitaka. Naravno, morali bi da rade i dostavljači, kladionice, korisnička podrška kod provajdera komunikacionih usluga i dežurne apoteke.

U VAR sobama sedeli bi predstavnici zemalja članova Saveta bezbednosti i svi ratovi koji bi se vodili bili bi fudbalski ratovi. 

 

pobednik svakog meča asimiluje državu koja je izgubila, i dalje takmičenje nastavlja i sa igračima te države dostupnim za svoj tim. takođe i sve drugo (ekonomija, vojska, rudna nalazišta...) uzima pobednik. na kraju there can be only one!!!! svi ima da živite neku utopiju/distopiju u kojoj Brazilci vladaju svetom, plešete sambu po ceo dan, drogirate se kvalitetno, umirete mladi i _________ (ubaciti stereotip po želji). sve ovo, naravno, ako ih u finalu ponovo ne odvale Nemci (sa pripojenom Holandijom, Italijom, Hrvatskom i Kamerunom). onda ćete da živite neki Četvrti Rajh u kojem su logori mesta gde idu neposlušni koji ne prate strogo definisane procedure na radnom mestu ili piju kojekakve koktele umesto piva.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

ja mislim da bi imali problem da igramo na prvenstvu na kome svi učestvuju.

 

pošto bi učestvovalo i Kosovo, mi bi odbili. pa bi bili jedini koji ne igramo.

  • +1 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

Sad mi iskocio klip na jutjubu kako VMS brani sut Joveticu. Potpuno sam zaboravio da Jovetic postoji i da mi nije izasao ovaj klip, verovatno ga se ne bih setio do kraja zivota. Ja sam mislio da je zavrsio karijeru pre nekih deset godina :lolol:

  • -1 2
Link to comment
15 hours ago, Plajvi said:

Nije 'teo da igra protiv srca Srbije, sklonjeni su i on i Zule Stojkovic tad

 

Plus odnos Terzica i Savicevica. Da nije Ivanic u Zvezdi, vratio bi se odavno u repku 🇲🇪

 

@Medusa_trip

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
7 hours ago, Svarog said:

 

pobednik svakog meča asimiluje državu koja je izgubila, i dalje takmičenje nastavlja i sa igračima te države dostupnim za svoj tim. takođe i sve drugo (ekonomija, vojska, rudna nalazišta...) uzima pobednik. na kraju there can be only one!!!! svi ima da živite neku utopiju/distopiju u kojoj Brazilci vladaju svetom, plešete sambu po ceo dan, drogirate se kvalitetno, umirete mladi i _________ (ubaciti stereotip po želji). sve ovo, naravno, ako ih u finalu ponovo ne odvale Nemci (sa pripojenom Holandijom, Italijom, Hrvatskom i Kamerunom). onda ćete da živite neki Četvrti Rajh u kojem su logori mesta gde idu neposlušni koji ne prate strogo definisane procedure na radnom mestu ili piju kojekakve koktele umesto piva.


Mi osvajamo 9 bodova u grupi protiv Sao Tome i Prinsipea, Svicarske i SAD. Osokoljeni padom hegemonije, u osmini na penale karamo Rusiju, najzad imamo levog i desnog beka u vidu Rodrigeza i Desta, penale u cetvrtoj i petoj seriji realizuju Saciri i Dzaka. Kezman pokusava da smeni Piksija jer ne igra SMS, Piksi egzaltirano jebe mater srpsku u picku u direktnom prenosu.

U cetvrtfinalu nesrecno i na sudije (a kako drugacije) gubimo od zauvek neugodne Ukrajine, koja se volsebno u finale probija protiv neprijatnih Japanaca predvodjenih Mesijem. U finalu se sastaju protiv Rvacke i na krilima podrske Zlog Glog deca krecu da uce ukrajinski kao prvi strani jezik od petog osnovne. Milica Zavodnica, Losmi Jovanovic i Bosko Obradovic rebrendiraju stranke u zuto-plavo, teget i narandzasto-crno, ziveo Sahtjor, zivela domovina. 


 

Edited by Plajvi
Link to comment
On 26. 3. 2023. at 12:07, johan nagel said:

То с Лазовићем је доста чудно, до сада је био на списку редовно а тренутно игра можда и у животној форми. Иде та нека прича да је подржао Дићви-а па га као зато нема али не знам колико је то тачно, Пикси ми делује превише надобудно да би му неко састављао списак, плус не знам баш колико је у љубави с Фикусом и тим Недимовићем. У сваком случају Лазовић сад већ годинама у Италији игра по левој страни а тренутно и више као офанзивни везни.

 

Што се тиче формације ту нема превише избора, да имамо бар једног доброг бека па да се сналазимо на другој страни али овако ово је једина логична формација уз све недостатке које носи са собом. Биће још већи проблем ако не направимо бар једног бека док Костић не батали јер тад баш нећемо имати решења ни за ову формацију.

 

Ценим да нам је највећа нада поменути Терзић из Фиорентине, оно мало што сам га гледао увек је остављао позитиван утисак ал га јебе што на његовој позицији игра капитен па нема неку велику минутажу.

Nije piksi nadobudan, jednostavno je na liniji SNS...

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

upisujemo prvi uspeh nedimovica i dzaje na celu fss. reprezentacija srbije na evropskom prvenstvu do 17 godina, uspela je da se izbori za poraz od slovenije od samo 4:2. naime, bilo je 4:0 za sloveniju do sredine drugog poluvremena. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...