Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Krstovic!?

Secam se pre jedno 10 godina kad je ovaj Mandusic™ igrao za Vozdovac, dao gol na Arkan areni kad su nas tukli 1-0 pa su najverniji™ postrojili™ mucacose. Samo sto je tad bio desni uingbek, sad igra levo :blink: Tu negde su bili i Onjilo i Omega Roberts legende, pa su najvatreniji posle razbijali sofersajbne i ubacivali sampone, Slavisa sezona

Daj Vlahoa, izbaci Ilica, Mladenovica, SMS i Djuricica i ubaci koga god 

Edited by Plajvi
Link to comment
55 minutes ago, SNARC said:

Mislim da prvi put cujem crnogorsku himnu...zvuci malo..jezivo 

 

Cat People

 

 

Da li je SMS probao bar jednu loptu da ćušne napred?

  • Haha 1
Link to comment

Piksi, tim nema igru.  Srednji red totalni podbacaj.  Mada je ideja da sa igra sa petoricom veznih igraca dobra, izbor igraca je los.  Djuricic je igrac za vracanje lopte unazad.  SMS jos jedanput potvrdjuje da je u reprezentaciji prevashodno mrcina.  Mladenovic tu negde kao Djuricic.   Grujic i Ilic, nisu najgori ali nisu ni mnogo dobri.  Cini mi se kada bi izveo SMS-a, da bi Grujic i Ilic proigrali.  Mitar po obicaju nista van protivnickog sesnaesterca.  Kapite neprimetan.

Link to comment

Ova reprezentacija je i dalje neuigrana, kao da su se prvi put sastavili i da nikad nisu igrali u ovom sistemu. Krstovic je zasluzio crveni karton. Crnogorci trce i biju kao da im je ovo finale svetskog prvenstva. Mi smo malo prodisali kad su oni prestali sa pritiskom ali nema mirnoce. U veynom redu jedino je Ilic bio dobar, mnogo trcao i svuda stizao. ostali poprilicno nevidljivi osim na momente. Mitrovic odsecen. Ne umemo resiti neke situacije gde bi po bokovima mogli stvoriti visak jer se pogresno postavljamo i lose trcimo. Mladenovic i Djuricic potpuno van igre.

Link to comment

Na stranu sto je bio faul nad VMS, ovo je bar cetvrti put da prave takva sranja. Gudelj u Lisabonu, jednom protiv Brazila, jednom protiv Snup Doga i evo sad 

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, Dimitrije said:

Piksi, tim nema igru.  Srednji red totalni podbacaj.  Mada je ideja da sa igra sa petoricom veznih igraca dobra, izbor igraca je los.  Djuricic je igrac za vracanje lopte unazad.  SMS jos jedanput potvrdjuje da je u reprezentaciji prevashodno mrcina.  Mladenovic tu negde kao Djuricic.   Grujic i Ilic, nisu najgori ali nisu ni mnogo dobri.  Cini mi se kada bi izveo SMS-a, da bi Grujic i Ilic proigrali.  Mitar po obicaju nista van protivnickog sesnaesterca.  Kapite neprimetan.

 

Ja mislim neko vreme da Tadić i SMS ne mogu da igraju zajedno, iako su nam individualno najbolji veznjaci, tj. da je to glavni razlog toga što vezni red ne izgleda dobro.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...