Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Ma bre tekma protiv Ukrajine, i to polufinale, koje smo (čini mi se) izduvali na penale.O Ružnoj Prošlosti™ se u pomenutom kontekstu pričalo još ranije, od onog revanša protiv Brage, kao i cele te sezone nadalje, pošto je branio kao blesav.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Meni je ta tekma bila smor. Pravi izlog vjestina Dzoricevih trenera (tada je bio Okuka). Jedino je u produzetcima bilo zanimljivo.edit: u grupama je Srbija dobila francusku (ili neko drugo zvucno ime) i to bas lagano. Mozda na tu utakmicu mislis.

Edited by borris_
Link to comment
Da ga jebem ne mogu da se setim protiv koga smo tada igrali, dolaze mi do mozga polufinale i nešto žuto tipa Litvanija/Švedska. Mislim da je to bilo onda kada je Aca urlao na ono ludilo i onaj gol Portugala u nadoknadi koji nam je omogućio prolaz dalje.Uglavnom, Milijaš je sabijao na toj tekmi, delio lopte sa očima šakom i kapom, tukao, trčao, sve. Forumski konsenzus je bio da smo konačno dobili tog pleja za sledeću deceniju.
jes, to je bilo protiv ukrajinaca.sta znam, mislim da je ljajic ipak veci talenat nego sto je milijas ikad bio, i da ce to biti malo teze upropastiti nego neke druge igrace. no, prosto, mislim da on sada nije ni blizu toga da bude spreman da ima neku znacajnu ulogu u reprezentaciji.
Link to comment

mi smo dobili portugal na tom prvenstvu, a izgubili od njemacke i francuske. u polufinalu smo poslije 0:0 izgubili od ukrajine na penale(promasili basta i jankovic). stojkovic je bio ubjedljivo najbolji golman na prvenstvu.i da, generalno smo igrali jako lose te godine, ali smo protiv ukrajine bili bolji.u holandiji 2007 je blistao jankovic i tad smo izgubili u finalu od holandije. tad se pojavio tosic(zamijenio krasica koji se povrijedio u prvoj utakmici), kolarov je dao onaj spektakularan gol, a derbyshire nam je dao onaj sramni gol kad smo igrali sa drugom postavom.

Edited by Timmi
Link to comment

Mene je strah od bilo koje a to se i dokazalo kada god smo se sreli... Jedino ´98 smo bili koliko toliko ravnopravni, a nikad bolje igrace nismo imali, niti cemo...

Link to comment
Mene je strah od bilo koje a to se i dokazalo kada god smo se sreli... Jedino ´98 smo bili koliko toliko ravnopravni, a nikad bolje igrace nismo imali, niti cemo...
Mislim da smo cak sada ravnopravniji nego ikada, samo kad bi imali dobrog stratega.A 98. i utakmica protiv njih je jedna od takticki najsramnijih postavki nekog naseg tima. Cuvenih Sanijevih 4-4-1-1, sa Piksijem kao poluspicem, i Mijatom kao jedinim u spicu. Skoro celu utakmicu Holandezi igrali viktorije oko nase zonske odbrane, osim prvih 5 minuta drugog poluvremena, kad smo se drznuli da napadnemo, dali gol i promasili penal.
Link to comment

Sto se tice doprinosa reprezentaciji Milosevic i Kovacevic ne mogu u istu recenicu. za Kovacevica se secam da je odigrao jednu dobru utakmicu (i to prijateljsku u Meksiku), vec bih morao da se pomucim da se setim druge. Dobro je igrao za klubove, pa je pitanje zasto nije mogao i u reprezentaciji. Ali nije da je jedini takav.

Link to comment
Sto se tice doprinosa reprezentaciji Milosevic i Kovacevic ne mogu u istu recenicu. za Kovacevica se secam da je odigrao jednu dobru utakmicu (i to prijateljsku u Meksiku), vec bih morao da se pomucim da se setim druge. Dobro je igrao za klubove, pa je pitanje zasto nije mogao i u reprezentaciji. Ali nije da je jedini takav.
nisam ni pricao o doprinosu, vec o klasicnim centarforovima u repki, a da su iznad proseka. inace, odigrao je dobro i protiv svaba na WC98.
Link to comment

Kovačević ima onaj lep gol protiv Koreje (na Kirin ili Carlsberg kupu, kako se to već zvalo) nakon što je Savo zamešao dvojicu uz aut liniju i fenomanalno centrirao. Znam da sam tad pomislio samo kako smo rešili problem napada za narednih X godina. Posle toga mislim da nisu sastavili dve utakmice zajedno na terenu :(A na tom istom turniru je i Nađ zveknuo golčinu sa ~25m od prečke :D

Link to comment
Mislim da smo cak sada ravnopravniji nego ikada, samo kad bi imali dobrog stratega.
Znaci jedino dobar strateg pravi razliku da li igras finale na SP kao Holandija, ili ispati u prvom krugu kao mi protiv Australije? :unsure: Edited by assignment
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...