Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Bugari su vec otpali.

ostalo je da se koljemo sa crnogorcima a neki brainfart poput onog sa Albancima je moguc poznajuci debilitet ljudi koji vode nas savez

Link to comment

oni su se zabili u 40 metara, nadaju se našoj grešci i ne pokušavaju ništa.

 

možda bi trebalo izvesti jednog špica i uvesti veznog igrača da se lakše probije njihova prva linija. ovo ostalo je ok, nikada se u kvalifikacijama ne igra neki svemirski fudbal a pogotovo kad za tri dana imamo još jednu utakmicu.

  • +1 1
Link to comment

Nista se nije znacajno promenilo od defanzivne igre naseg tima od SP osim igraca.  Ukratko, slabo igramo defanzivu.  Skromna Litvanija uspela je da napravi 5-6 sansi kao gost.  SMS igra kao mrcina, Pavlovic kao na koridi,  Srednji red nesiguran.  Gudelj nema gabarite za centralnog stopera.

Edited by Dimitrije
Link to comment
28 minutes ago, Dimitrije said:

Nista se nije znacajno promenilo od defanzivne igre naseg tima od SP osim igraca.  Ukratko, slabo igramo defanzivu.  Skromna Litvanija uspela je da napravi 5-6 sansi kao gost.  SMS igra kao mrcina, Pavlovic kao na koridi,  Srednji red nesiguran.  Gudelj nema gabarite za centralnog stopera.

 

Ja sam video jednu sansu Litvanije koja je dosla tako sto se SMS zajebavao, izgubio loptu i potrcao nazad tek kad mu je pola tima jebalo majku. Doduse, nisam gledao drugi deo prvog poluvremena jer sam gledao drugo poluvreme Partizana. Nisam ni ocekivao mnogo bolje, probali smo neku odbranu koja nikad nije igrala zajedno i to ce trebati vremena da se uigra. Glavni razlog loseg utiska je sto smo bas onako ruzno otaljavali posle 2:0, pogotovo Kostic, Mitrovic i SMS koji je usao kao da ga je neko silom primorao da igra.

 

Od drugih utisaka, dopao mi se ovaj mali Samardzic. Prvih nekoliko minuta je bio ocigledno previse impresioniran ali kad se oslobodio prodao je par bas dobrih igrackih poteza.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...