Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

19 hours ago, Redoran said:

Ne kapiram baš najbolje zašto Nedimović ne može direktno da upravlja savezom u ime SNS nego to radi sa mesta Prvog potpredsednikatm i sa ovim raspadom kao ikebanom?

 

Ako nema druge javne funkcije, onda UEFA nema šta da mu zameri, ne?

 

Mislim da je ovo predstava vise za domacu javnost nego za UEFA, njima se fucjka.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

''Šta je Vidić završio u karijeri? On je neobrazovan. Svima nama u CV-ju piše... Ja sam završio, znači... na fakultetu... višu stručnu spremu imam, redovno sam išao sa ostalim studentima. I Džajić je takođe završio trenersku školu :lolol:'', kaže Đorić.

 

Ni na konstataciju voditelja da se Vidić školovao u inostranstvu pod pokroviteljstvom UEFA, Đorić nije odustajao.

''Nije, nije, to je razlika. Licence se izdaju... to ti je samo za rad. I da se Vidić pojavio, a iznenada se pojavio, pošto je završio višu trenersku školu, i rekao dajte mi neku selekciju da počnem, ne, nego odjednom hajde da budem predsednik''.

Tri Vidićeve prednosti u odnosu na Džajića, bilo je još jedno pitanje za Đorića. Nije mogao da ih se seti.

''Jedino mladost, nema nijednu prednost, sve ostalo je na strani Dragana Džajića. Nije ušao u normalnu proceduru, treba da prođete Istok, Zapad, Vojvodinu, Beograd, ili da je radio u nekom klubu nešto. On nije imao pravo ni da uđe u proceduru. Nije dovoljno naći pet ljudi koji ti daju podršku. Treba da si radio negde u fudbalu.

Kad je on gledao njegov bivši klub Slobodu? Nikad. Zvali su ga iz Zvezde da dođe, nije došao. Kad je gledao neku utakmicu nekog srpskog tima? Veliki minusi...'', zaključio je Đorić.

  • Haha 4
  • Tužno 2
Link to comment

Sto otvara pitanje, a sto nisu nasli neku drugu ikebanu a ne Dzaju? Nije da javnost uopste briga ko je predsednik FSS. Nije se uzbudjivala ni kada nismo imali nikog, ni kada je bio Kokeza. Nije da mi je nesto posebno zao Dzaje, odavno je on sebe doveo u situaciju da bude dobri poslusnik koji cuti i smrdi, ali mi je citav cirkus ipak nepotreban.

Link to comment

Sto bi se usrali Vidica, kao da je imao realne sanse da dobije? Nemanja je solo igrac, nije deo ekipe koja vedri i oblaci nasim fudbalom, nema nikakav uticaj. Dobio ovako podrsku nekih slobodomislecih fudbalskih ljudi koji su takodje bez ikakvog uticaja.

 

Ja naravno ne znam ko je sve tu u kombinaciji s kim, sto Dzaja a ne Bjeka ili tako neko. Ne bi Vidic imao sanse ko god da je na drugoj strani, jer se izbori namesteni kako god okrenes..

  • +1 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...