Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

lepo je slusati bata djoru, u tancine je objasnio zasto je dzaja najbolji kandidat. saznao sam da je vidic prevarant koji nije izucio skole, ne gleda utakmice slobode iz uzica i ne poznaje sistem u srbiji. engleski treneri i skole ne valjaju nista i niko nema predavace kao srbija. 

zbog godina bata djora malo sporije misli i govori, ali treba uzeti u obzir da je dzaja mnogo mladji, tri godine.

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, roux senyurt said:

 ali treba uzeti u obzir da je dzaja mnogo mladji, tri godine.

i kuk je operisao

jel to naglasio

Link to comment
13 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

i kuk je operisao

jel to naglasio

tek sam na polovini, mozda je ostavio najjace argumente za kraj

Link to comment

Jel to što je Džaja izabran jednoglasno znači da su i delegati koji su javno podržali Vidića glasali "za" i nisu se čak udostojili da budu uzdržani? Ne znam koliko delegata ukupno ima, vest samo kaže da je 78 delegata glasalo "za".

 

EDIT: Sad vidim da sedam delegata nije prisustvovalo sednici.

Edited by Bandito
Link to comment

Meni je najjače kako su svi oni našli zajednički jezik. Bjeka i Džaja, Džaja i Tole, Tole i Bjeka, Piksi i Džaja, i ko zna koja još poznata i tajna zlokrv postoji. U mračnoj kišnoj noći bi bez problema pregazili jedni druge s leđa, ali sad ih eno zajedno nasmejani i jednoglasni.

Edited by Malvo
Link to comment
1 minute ago, Malvo said:

Meni je najjače kako su svi oni našli zajednički jezik. Bjeka i Džaja, Džaja i Tole, Tole i Bjeka, Piksi i Džaja, i ko zna koja još poznata i tajna zlokrv postoji. U mračnoj kišnoi noći bi bez problema pregazili jedni druge s leđa, ali sad ih eno zajedno nasmejani i jednoglasni.

 

Slika i prilika političke scene u Srbiji.

Link to comment
1 hour ago, Bandito said:

Jel to što je Džaja izabran jednoglasno znači da su i delegati koji su javno podržali Vidića glasali "za" i nisu se čak udostojili da budu uzdržani? Ne znam koliko delegata ukupno ima, vest samo kaže da je 78 delegata glasalo "za".

 

EDIT: Sad vidim da sedam delegata nije prisustvovalo sednici.

ne znam da li je poledica glasao za dzajica, nije toliko ni bitno. u dva prethodna glasanja koja su se ticala usvajanja izvestaja rada saveza i finansija, glasao je jedini protiv, a usput im je jebao majku u tri navrata u kojima je govorio na bini, porucujuci dzajicu da mu je ovo najveci poraz u karijeri.

Link to comment
25 minutes ago, roux senyurt said:

ne znam da li je poledica glasao za dzajica, nije toliko ni bitno. u dva prethodna glasanja koja su se ticala usvajanja izvestaja rada saveza i finansija, glasao je jedini protiv, a usput im je jebao majku u tri navrata u kojima je govorio na bini, porucujuci dzajicu da mu je ovo najveci poraz u karijeri.

 

Izasao je pre glasanja.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...