Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Bila je ona priča za Vidaru da je nameštao Antaru u JAR, otud ono pomračenje uma protiv Nemaca. Bilo kako bilo, sa druge strane su daleko veća govna. 

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

kao što i u celokupnom srpskom fudbalu ima nula logike

 

a za džaja vs vidić me tačno zabole. ikebane će biti obojica, samo džajka od plastičnog cveća, a nemanja neki aranžman od sveže rezanog. u fss-u nije dovoljna promena već za početak dekriminalizacija, pa tek onda dubinska strukturna promena, i ta promena treba da dođe iz republičkog tužilaštva, a od strane specijalnog tužioca isključivo za tu namenu proglašenog, pa onda mup, a tek posle svega togana red dolaze promene u staroj pazovi

 


do tada je sve šminkanje leša

Link to comment

Ne znam da li da placem ili da se smejem.

 

Dzajic jeste radio svasta i mutan je, ali je i stariji covek i legenda srpskog fudbala. Zao mi ga je. Covek ce ili riknuti ili zbog bolesti morati da se povuce za maks sest meseci ako pobedi.

 

Sta, bre, on da vodi, sve i da ima najbolje namere i najstrucniji je. Tuzno je gledati ovaj intervju, cikica koji treba da cuva unuke i hrani golubove.

 

I eto nam potpredsednika, onog naprednjaka, za predsednika.

Link to comment

Političke volje da se sredi stanje u fudbalu nije bilo ni nakon 5 oktobra, iluzorno je očekivati da je bude sad ili uskoro, tako da daj sta das, bolje ista nego nista

Link to comment

svidja mi se dzajicev plan za unapredjenje srpskog fudbala. svidja mi se i njegova energija. ima iskustvo, a jos mu nije ni osamdeseta. recit je, milina ga je slusati. 

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment

Listah biografiju Duleta Savića, dok je Džajić nabrajao gradove iz kojih mu je slao razglednice, i zanima me kako to da je ostao na samo 12 nastupa za reprezentaciju, pogotovo što je debitovao već sa 19 godina?

Link to comment
6 hours ago, Hele said:

Ne znam da li da placem ili da se smejem.

 

Dzajic jeste radio svasta i mutan je, ali je i stariji covek i legenda srpskog fudbala. Zao mi ga je. Covek ce ili riknuti ili zbog bolesti morati da se povuce za maks sest meseci ako pobedi.

 

Sta, bre, on da vodi, sve i da ima najbolje namere i najstrucniji je. Tuzno je gledati ovaj intervju, cikica koji treba da cuva unuke i hrani golubove.

 

I eto nam potpredsednika, onog naprednjaka, za predsednika.

 

Čuj žao mi ga je, ne zna da kaže neću, idem u vikendicu da kuliram kao bog dok ne riknem? Što se mene tiče, Džaja može da se infarktira na prvoj sednici FSS-a. Matora smrdljiva konjina, nema pametnija posla nego sa 80 godina da bude predsednik nečega, osoba koja mora da vodi, da vuče, da bude najaktivnija i najagilnija. 

 

Ne mogu da opišem koliko mi se gadi čovek i želim mu sve najgore.

 

Link to comment
2 hours ago, SmudgeYorkshire said:

Listah biografiju Duleta Savića, dok je Džajić nabrajao gradove iz kojih mu je slao razglednice, i zanima me kako to da je ostao na samo 12 nastupa za reprezentaciju, pogotovo što je debitovao već sa 19 godina?

Bilo je dobrih spiceva u Jugoslaviji u to vreme Halilhodzic, nesto stariji Bajevic, Filipovic, ali glavni golgeter bio je Safet Susic iako nije bio spic.

  • Hvala 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...