Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Srbija pobedila 2-1.  Poveli SAD, izjednacio Luka Ilic (slobodni udarac) i gol za pobedu postigao Veljko Simic iz igre.  Gledao sam poslednjih 35 minuta.  Srbija je igrala u formaciji 4-5-1 (!).  Totalno niski blok, sa devetoricom-desetoricom igraca u kaznenom prostoru u fazi odbrane, uz mnogo valjanja, faulova, durisanja lopte sto dalje od gola, odugovlacenja.  Posed lopte 62% u korist SAD svedoci o nacinu igre naseg tima.  Sve us stilu domace super-lige odakle je i vecina igraca.  Piksi je ne tako davno propovedao da nikada nece da igra destruktivni i niskoblokaski fudbal, ali se izgleda predomislio.  Nije doduse imao svoje najbolje igrace ali igrao je protiv B tima SAD a ne tima koji je igrao na SP, pa je mogao da pokusa da igra bar malo otvorenije i napadackije.  Svasta cemo mi jos da gledamo sa Piksijem kao selektorom.

Edited by Dimitrije
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

On 26.1.2023. at 6:26, Dimitrije said:

Srbija pobedila 2-1.  Poveli SAD, izjednacio Luka Ilic (slobodni udarac) i gol za pobedu postigao Veljko Simic iz igre.  Gledao sam poslednjih 35 minuta.  Srbija je igrala u formaciji 4-5-1 (!).  Totalno niski blok, sa devetoricom-desetoricom igraca u kaznenom prostoru u fazi odbrane, uz mnogo valjanja, faulova, durisanja lopte sto dalje od gola, odugovlacenja.  Posed lopte 62% u korist SAD svedoci o nacinu igre naseg tima.  Sve us stilu domace super-lige odakle je i vecina igraca.  Piksi je ne tako davno propovedao da nikada nece da igra destruktivni i niskoblokaski fudbal, ali se izgleda predomislio.  Nije doduse imao svoje najbolje igrace ali igrao je protiv B tima SAD a ne tima koji je igrao na SP, pa je mogao da pokusa da igra bar malo otvorenije i napadackije.  Svasta cemo mi jos da gledamo sa Piksijem kao selektorom.

Neka neka, tako i treba u skladu sa mogućnostima svoje ekipe, nek nauči da bude taktičar

Link to comment
4 hours ago, Dimitrije said:

Ta taktika koju uci, bar prema utakmici protiv SAD, nije u skladu sa Piksijevom proklamavanom strategijom da cemo da igramo lep i napadacki fudbal.

Videli smo na SP kako prolazimo sa takvim fudbalom, sad se mora pametnije i ruznije

  • +1 1
Link to comment
  • 4 weeks later...

Vidić i Džajić kandidati za FSS. Očekujem tesnu pobedu Džajića od nekih 93:7 u glasovima, te njegovo povlačenje zbog starosti nakon šest meseci usled kojeg poziciju VDa preuzima xy SNSovac.

  • +1 3
Link to comment

Kada sam posle SP pitao imamo li neke mladje adute za buducnost, bilo je spomenuto i ime ovog Samardzica. Uz cini mi se skepsu da ce odabrati da nastupa za nas, ali izgleda da hoce:

 

Quote

„Lazar Samardžić, mladi i talentovani as Udinezea, prihvatio je poziv Dragana Stojkovića i već od marta biće na raspolaganju selektoru Srbije.

 

  • +1 2
Link to comment

evo, i ovaj bivši ministar je izneo svoje mišljenje o kandidaturama za predsednika fss. u maniru popularnog predsednika skupštine orlića, martinovića i ostalih partijskih kolega, cinično i ljigavo, kaže da ima hiljadu razloga za podršku džajiću, a onda ne kaže ni jedan nego napadne one koje podržavaju vidića.  https://www.zurnal.rs/scc/clanak/148293/fudbal/fs-srbije/nedimovic-hiljadu-razloga-sto-podrzavam-dzajica

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, roux senyurt said:

evo, i ovaj bivši ministar je izneo svoje mišljenje o kandidaturama za predsednika fss. u maniru popularnog predsednika skupštine orlića, martinovića i ostalih partijskih kolega, cinično i ljigavo, kaže da ima hiljadu razloga za podršku džajiću, a onda ne kaže ni jedan nego napadne one koje podržavaju vidića.  https://www.zurnal.rs/scc/clanak/148293/fudbal/fs-srbije/nedimovic-hiljadu-razloga-sto-podrzavam-dzajica

Malo su  se nakrali pa nakon Kokeze pokušavaju ovog Nedimovića da proguraju  ali sada kao vladar iz senke u FSS.

Ligavo, kako samo i znaju, napadom i vređanjem bez argumenata kao i gazda mu.

  • +1 2
Link to comment
Quote

Vidić kao svoje buduće najbliže saradnike vidi tri potpredsednika, a to su:

– Branko Milanović, osnivač i prvi čovek kompanije Nordeus
– Milorad Mažić, jedan od najboljih srpskih sudija u istoriji
– Petar Jovanović, predsednik Izvršnog odbora Rajfajzen banke

 

Zaplet se usloznjavatm

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...