Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Kako stoji stvar sa Sulejmanijem, jel on jos aktuelan za reprezentaciju, ili?¿
mislim da je sinoc presedeo na klupi. inace, cini mi se da igra odlicno u ajaksu. kakvu je samo golcinu dao na poslednjoj utakmici...
Link to comment
Inace, timJorgacevicIvanovic - Vidic - Subotic - KolarovStankovic - Ninkovic (Kuzmanovic)Krasic - Ljajic - TosicZigicizgleda zastrasujuce. Kapelo, Murinjo ili Hidink bi sa ovim timom igrali najmanje cetvrtfinale SP.
To je to. Ako Pizon protiv Irske izvede bilo sta drugo a tu mislim na kancerogene pojave poput Rdje, Smradosava i slicnih to znaci da ni ne zasluzujemo da igramo EP jer ne znamo da koristimo potencijal koji imamo. Ljajic je pokazao da mora da igra, konacno imamo igraca koji non stop trazi loptu i ima zavrsni pas.
Link to comment

inace, kolarov je kod mancinija na poslednjoj utakmici igrao u veznom redu, na mestu tosica u ovoj harperovoj formaciji.odlicno odigrao, pogodio precku i nad njim napravljen penal.neko je povukao paralelu sa bale-om, ima dosta slicnosti.to spominjem kao alternativu, jer je kolarov defanzivno prilicno tanak, a lukovic je odlican i kao levi bek.za milana jovanovica vise nema mesta u reprezentaciji, realno.

Link to comment
Ljajic je pokazao da mora da igra, konacno imamo igraca koji non stop trazi loptu i ima zavrsni pas.
ljajic ima taj hendikep sto je jedan od najgorih igraca u ekipi koja citave godine igra uzasno. nisam siguran da ce se on bash ustaliti u reprezentaciji tako brzo. mada, ko zna.
inace, kolarov je kod mancinija na poslednjoj utakmici igrao u veznom redu
on je i u laciju nerjetko igrao prilicno ofanzivno. doduse, uglavnom je drzao citavu lijevu stranu [u 3-5-2].
Link to comment
ljajic ima taj hendikep sto je jedan od najgorih igraca u ekipi koja citave godine igra uzasno. nisam siguran da ce se on bash ustaliti u reprezentaciji tako brzo. mada, ko zna.
Nisam ga uopšte gledao u Fiorentini, a ovo bi valjda trebalo da znači da je slučaj sličan onom posle Milijaševih partija na onom U21?
Link to comment
inace, kolarov je kod mancinija na poslednjoj utakmici igrao u veznom redu, na mestu tosica u ovoj harperovoj formaciji.odlicno odigrao, pogodio precku i nad njim napravljen penal.neko je povukao paralelu sa bale-om, ima dosta slicnosti.to spominjem kao alternativu, jer je kolarov defanzivno prilicno tanak, a lukovic je odlican i kao levi bek.za milana jovanovica vise nema mesta u reprezentaciji, realno.
Spor je Kolarov za to mesto, narocito u ovoj konfiguraciji sa Ljajicem i Krasicem koji su brzi. Uostalom, nema potrebe za tim, Tosic je sinoc bio sasvim dobar i mislim da je on bolje resenje sa ovom pomenutom dvojicom u toj liniji. Mozda ja malo preterujem sa igrom Nemaca na SP ali ova kombinacija koju mislim da treba da igramo lici kao jaje jajetu na njihovu igru, s tim sto mi imamo bolju i pokretljiviju odbranu. Kolarov (kao i Ivanovic) i sa beka moze mnogo da pogura ukoliko Pizon uspe sa ovim timom da napravi veliki posed, sto ne bi trebalo da je veliki problem posto su 5 igraca u vezi a svi su vrlo pokretljivi i znaju s loptom + dva beka koji su takodje jaki na lopti + Vidic i Subotic koji umeju da daju tacan i dubok pas. Dakle, imamo ono sto malo timova ima, devet igraca koji mogu da udju u mlin na sredini terena i ucestvuju aktivno u igri. Jedino mesto u timu koje je zabrinjavajuce je sami spic, posto sumnjam da Zigic moze da isprati brzinu i ritam koji mogu da nametnu ova trojica iza njega, a nekog drugog resenja za sada nemamo. I, naravno, ogroman problem je na klupi. Iskreno, zaprepastio bih se da Pizon izvede ovaj tim na teren i pokusa da nekom nesrecniku isporuci dvesta golova. Ovo je tim koji je isuvise ofanzivan za njegovo shvatanje igre.Ono sto se slazem je da je Jovanovic definitivno postao slabije resenje od Tosica za to mesto i da je izgubio mesto u prvom timu. Edited by harper lee
Link to comment
Nisam ga uopšte gledao u Fiorentini, a ovo bi valjda trebalo da znači da je slučaj sličan onom posle Milijaševih partija na onom U21?
ne znam na koji slucaj mislis [cak ne znam ni dal ozbiljno pitas, il me nesto zajebavas :D ]elem, prilicno je los, mada to nije samo njegova krivica jer je citav tim los. uglavnom, slabo trci, komplikuje, djeluje neaktivno, da ne kazem lijeno.. Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Tim izgleda jako dobro. Radoznao sam da vidim na koji od milijun mogućih načina ćete sad usrat. Tj. šalim se malo, ali i prethodni srpski timovi u posljednjih 15ak godina su imali značajan potencijal, pa je opet bivalo svakojakih nezgoda.

Link to comment
ne znam na koji slucaj mislis [cak ne znam ni dal ozbiljno pitas, il me nesto zajebavas :D ]elem, prilicno je los, mada to nije samo njegova krivica jer je citav tim los. uglavnom, slabo trci, komplikuje, djeluje neaktivno, da ne kazem lijeno..
Da ga jebem ne mogu da se setim protiv koga smo tada igrali, dolaze mi do mozga polufinale i nešto žuto tipa Litvanija/Švedska. Mislim da je to bilo onda kada je Aca urlao na ono ludilo i onaj gol Portugala u nadoknadi koji nam je omogućio prolaz dalje.Uglavnom, Milijaš je sabijao na toj tekmi, delio lopte sa očima šakom i kapom, tukao, trčao, sve. Forumski konsenzus je bio da smo konačno dobili tog pleja za sledeću deceniju.
Link to comment
Spor je Kolarov za to mesto, narocito u ovoj konfiguraciji sa Ljajicem i Krasicem koji su brzi. Uostalom, nema potrebe za tim, Tosic je sinoc bio sasvim dobar i mislim da je on bolje resenje sa ovom pomenutom dvojicom u toj liniji. Mozda ja malo preterujem sa igrom Nemaca na SP ali ova kombinacija koju mislim da treba da igramo lici kao jaje jajetu na njihovu igru, s tim sto mi imamo bolju i pokretljiviju odbranu. Kolarov (kao i Ivanovic) i sa beka moze mnogo da pogura ukoliko Pizon uspe sa ovim timom da napravi veliki posed, sto ne bi trebalo da je veliki problem posto su 5 igraca u vezi a svi su vrlo pokretljivi i znaju s loptom + dva beka koji su takodje jaki na lopti + Vidic i Subotic koji umeju da daju tacan i dubok pas. Dakle, imamo ono sto malo timova ima, devet igraca koji mogu da udju u mlin na sredini terena i ucestvuju aktivno u igri. Jedino mesto u timu koje je zabrinjavajuce je sami spic, posto sumnjam da Zigic moze da isprati brzinu i ritam koji mogu da nametnu ova trojica iza njega, a nekog drugog resenja za sada nemamo. I, naravno, ogroman problem je na klupi. Iskreno, zaprepastio bih se da Pizon izvede ovaj tim na teren i pokusa da nekom nesrecniku isporuci dvesta golova. Ovo je tim koji je isuvise ofanzivan za njegovo shvatanje igre.Ono sto se slazem je da je Jovanovic definitivno postao slabije resenje od Tosica za to mesto i da je izgubio mesto u prvom timu.
Pa mislim da ce Ircima sami igrachi uz huk sa tribina :) isporuciti 3 komada.Jednostavno, nemamo izbora nego da igramo ofanzivno i na pobedu od 1. minuta u svakoj utakmici. Trenutno nam je i baraz daleko
Link to comment
Ukrajina? 2006? Je l tako?
Ja ga se sjecam sa utakmice sa Hrvatskom. U Ukrajini je Jankovic imao blistavih trenutaka (bicikl u polufinalu i zamalo gol). Tada se pricalo da je Srbija dobila golmana za sledecu deceniju (onaj koji je imao ruznu proslost).
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...