Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

nije uopšte toliko komplikovano, samo treba 1 ozbiljan taktički pismen trener. nema ni Argentina vrhunske igrače na svakoj poziciji, a kamoli Maroko i Hrvatska, niti bilo ko od njih ima izvikane  top klupske trenere

 

neki fanatik kao Paunović ili Miloe bi sa ovom reprezentacijom dolazio rutinski do 1/4 finala prvenstava na produžetke i penale, a odatle dalje u zavisnoszti od bracketa

  • +1 5
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Nisam ja ni rekao da je mateus bio neki trenerski mag, nego da je zasluzan za uspeh, doneo je u Partizan taj svapski mentalitet i disciplinu, ulio je igračima veru i sampouzdanje da mogu da se nose i sa najboljim evropskim ekipama

Link to comment

Dobijes Njukasl u gostima, 0-0 i 0-1 sa galaktikosima uz ravnopravnu igru i kolosalnu sansu Ilića, nereseno i minimalan poraz sa budućim prvakom Evrope, nereseno sa osvajačem kupa Uefa?

  • Haha 1
Link to comment

Sve naseekipe, a tu ukljucujem i moj tim, nemaju sta da traze u LS grupnim fazama. Sve te "kolosalne sanse" i "minimalni porazi" su isto sranje kao i sa reprezentacijom. Mafiju zabole kurac za rezultate jer je njima glavni cilj "oho-ho, evo nama parica" od ucestvovanja u grupnim fazama.

Link to comment
1 minute ago, dragance said:

Sve naseekipe, a tu ukljucujem i moj tim, nemaju sta da traze u LS grupnim fazama. Sve te "kolosalne sanse" i "minimalni porazi" su isto sranje kao i sa reprezentacijom. Mafiju zabole kurac za rezultate jer je njima glavni cilj "oho-ho, evo nama parica" od ucestvovanja u grupnim fazama.

Koliko mi se cini i osvajanje nekih bodova u toj grupnoj fazi donosi neke parice toj nekoj mafiji

Link to comment
2 hours ago, borris_ said:

Zasto Paunovic nije dobio sansu da trenira seniorsku reprezentaciju? 

Paunović je fenomenalan izbor, najbolji mogući, ali mislim da čovek prosto ne želi u tu priču. Lepo mu je preko koeana.

Edited by Milošica
Link to comment
24 minutes ago, dragance said:

Koliko bodova je osvojeno u te dve grupne faze koje ste igrali?

nisam ti ja wikipedija, mislim 3 nerešena i šta s tim? rekao sam nosili se ravnopravno, nisam rekao da su pobedjivali najjace evropske ekipe

Link to comment
36 minutes ago, Milošica said:

Paunović je fenomenalan izbor, najbolji mogući, ali mislim da čovek prosto ne želi u tu priču. Lepo mu je preko koeana.

da baš je fenomenalan u 3 od 4 sezone sa vatrogascima iz čikaga je zauzeo zadnje mesto na tabele jake :happy: mls lige

- u engleskoj drugoj ligi je ostvario učinak od 29 pobeda, 18 nerešenih i 36 poraza u 1,5 sezoni koliko ih je trenirao

- mit o njemu je napravio propali talent šaponjić golom u 92 min 1/8 finala u20 sp 2015 protivu mađara, da je ta lopta otišla preko gola niko danas ne bi ozbiljno ni pominjao pauna kao rešenje za selektora....

Link to comment
11 minutes ago, gone fishing said:

da baš je fenomenalan u 3 od 4 sezone sa vatrogascima iz čikaga je zauzeo zadnje mesto na tabele jake :happy: mls lige

- u engleskoj drugoj ligi je ostvario učinak od 29 pobeda, 18 nerešenih i 36 poraza u 1,5 sezoni koliko ih je trenirao

- mit o njemu je napravio propali talent šaponjić golom u 92 min 1/8 finala u20 sp 2015 protivu mađara, da je ta lopta otišla preko gola niko danas ne bi ozbiljno ni pominjao pauna kao rešenje za selektora....

Za razliku od Dalića, selektora Maroka i većine ostalih koji su tu došli nakon fenomenalnih rezultata na klupskom nivou. Naravno da Piksi treba da ostane. Kada to više ne bude slučaj Paun je sasvim legitimna opcija.

 

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...