Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

2 hours ago, vememah said:

 

Da imamo makar jednog fudbalski pismenog novinara, pa da juce recimo pita Piksija oko ovoga. Zasto su nasi toliko trcali u prazno i da li ce mu biti prioritet da napravi korekcije kako se to ne bi ponavljalo i u kvalifikacijama?

  • +1 6
Link to comment
5 hours ago, Bogotac said:

Drugo sa smrdljivom drzavom,gde na Areni ide ona najava orlovi sa berovickom,pavlovickom,lukasom itd.

Ostao sam veran gledanju utakmica na RTSu, iako sam ne znam zasto. Cak sam pomislio da ne bu bilo lose da se pise peticija da Aca Stojanovic NE prenosi, kada prorocanski izbaksuzira svaki mec svojom najavom. 

 

Ipak, za mene je bio 1 alert da se nece desiti ono sto zelimo (1/2f, 1/4f ili barem prolazak grupe) kada je Piksi citirao stih Aleksandre Prijovic. WTF?! Moze ona da peva u dresu Srbije, ali on ne sme da promovise tu seljaniju zbog koje smo dobrim delom tu gde jesmo. Cuj, Aleksandra Prijovic?! (Poceo sam kao Djani Sasa Curcic). 

 

Takodje, nasi igraci moraju u buducnosti da trose energiju samo na razmisljanje o utakmicama, nikakvi spotovi koji najavljuju rat (za Kosovo), nikakva psovanja majki Albanaca, nikakva promovisanja narodnjaka i sl. E onda ce nas pogledati fudbalski bogovi. 

Edited by Pokojni Zvonce
Link to comment

Moze, ali jos bi bilo vaznije da:

1) Da se Piksiju dovedu analiticari/strucni ljudi za analizu, taktiku i pripremu utakmica

2)  Dovesti stranca za sefa svih mladjih selekcija (nekoga sa iskustvom vodjenja uspjesne klubske akademije kao Ajaksova akademija ili nekog ko je koordinirao rad svih mladjih selekcija za neku reprezentaciju ) i dati mu odresene ruke da napravi puni tim trenera i skauta koji bi pokrivali sve dobne skupine, koordinirali tranziciju iz jedne mladje skupine u drugu, organizirali reprezentativna okupljanja mladjih selekcija vise puta na godinu i van obaveznih utakmica/okupljanja, nekoga ko bi koordinirao individualni rad sa igracima, organizirao edukaciju, koordinacija sa klubovima i njihovim mladjim uzrastima, i imati puno pracenje dece od petlica do 21 godine. Istom dati odresene ruke da imenuje profesionalnog trenera/selektora za svaku mladju selekciju koji bi odgovarali samo njemu. On sam bi bio pod Piksijem... 

 

Selektor radi sa onim sto imamo, dakle puno vaznije je staviti sve resurse na buduce poboljsavanje onog sto imamo. Da se ne dogadja da trener mladjih reprezentativnih juniora na okupljanju pita djecu jel znaju nekog dobrog stopera (Veljkoviceva prica)....

    

Link to comment
19 hours ago, ronin said:

Neće ni tad...Fudbal nije naš sport jebiga.

 

Osim kada mladje selekcije postanu prvaci Evrope i sveta...

CZ osvoji titulu ep

Partizan igra finale za titulu

 

Je l znas da nijedna druga slovenska zemlja nema klupskog finalistu?

Link to comment

Sada bas gledam iz radoznalisti tim Partizana u tom finalu protiv Reala i skoro svi igraci i trener rodjeni u Srbiji a ne ostalim delovima SFRJ pa dovedeni...

To je bio kraj jednoh velikog perioda naseg fudbala kako reprezentacije, tako i klubova.

Jos neiskvareno.

Onda Vasovic odlazi iz Partizana u Ajaks, pocinje era totalnog fudbala na sta se nasi treneri nisu dugo prilagodili, dolaze osamdesete i pocinje kriminal da ulazi sve vise....

 

Link to comment
37 minutes ago, pasha said:

 

Osim kada mladje selekcije postanu prvaci Evrope i sveta...

CZ osvoji titulu ep

Partizan igra finale za titulu

 

Je l znas da nijedna druga slovenska zemlja nema klupskog finalistu?

Kiselo grožđe burazere...

Link to comment

Nema veze kada su uspesi ostvareni jer tvoj komentar kaze da nismo za ovaj sport. Ali eto, izgleda da smo bili...

Uzgred nasa liga je na neverovatnom 11 mestu na UEFA listi i tu smo dosts ispred Hrvatske, cak i Grcke, iako su oni ulozili mnogo vise u svoju ligu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...