Jump to content

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

9 minutes ago, Moonwalker said:

 

Stvar je u tome sto ta njihova "specificnost" ne bi trebalo da bude problem u timu.  Mislim i oni koji izaberu za sebe da se mangupiraju na ovaj ili onaj nacin ceo zivot, ponekad imaju zrelost i svest da ne vrse presiju na one koji nisu iz iste price kad je "posao" u pitanju.

 

Ali dobro, onda zvocanje za druge stvari treba da preskocimo. 


Специфични може да се чита и као превише нормални за стандарде просечног српског фудбалера и онда то свакако може бити проблем, не уклапају се просто у тај шабанлук.

 

Заборавих Гудеља међ’ овима што су се уклопили. Он се баш баш уклопио, поста човек србски зет.

Link to comment
1 minute ago, johan nagel said:

 

Заборавих Гудеља међ’ овима што су се уклопили. Он се баш баш уклопио, поста човек србски зет.

gudelj je beograđanin

:nobles:

Link to comment

Можда родом, мислим да је као нацкли отишао у Низоземску (кад и ћале му логично) и тамо одрастао.

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, johan nagel said:

Специфични може да се чита и као превише нормални за стандарде просечног српског фудбалера и онда то свакако може бити проблем, не уклапају се просто у тај шабанлук.

 

Ma razumela sam te ja, sabanluka sa lokalnim smekom ima svuda, negde manje, negde vise. Ali sama organizacija oko svega mora da bude takva (profesionalna) da sabanluk ako bas mora ostavljas za svoje privatno vreme i ne sme da opstruira rezultat. Osim tog socijalizacijom pokupljenog, bice uskoro onaj indukovani spolja problem i to ne mali. Dok ne osete oni malo nepametniji posledice tamo gde primaju platu.

 

Gledala sam par puta Mitrovica kako daje izjave za strane TV, skroz je OK.

Edited by Moonwalker
  • +1 2
Link to comment

Ма да Митро је цар, има их још тамо сигурно крајње нормалних, Миленковић рецимо. Али коло воде Јовић, Радоњић, Рајковић, Влаховић и слични јбг.

  • +1 2
Link to comment
16 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Piksi: Cak i da smo prosli grupu, nista dalje ne bi napravili..

Dal je realno da ovo prica? Jbt... Stvarno sam mislio za njega da moze bolje od svih ovih gluposti koje je nadrobio za vreme mundijala, jesam i ja budala

  • +1 3
Link to comment

Upravo je rekao da je bilo fizičkih obračuna posle utakmica u svlačionici i kao ništa, svi smo tu za mart. Morao je da šibne jednog ili dvojicu kući, ko god da su. Jahaće ga zbog ovoga igrači dok je selektor, tu jednostavno ne sme da se pokazuje slabost.

  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Piksi: Cak i da smo prosli grupu, nista dalje ne bi napravili..

ja sam im verovao, a oni me zajebali i slagali, pa sad ovo

 

 

putuj igumane

:grozan:

Link to comment
23 minutes ago, johan nagel said:

Ма да Митро је цар, има их још тамо сигурно крајње нормалних, Миленковић рецимо. Али коло воде Јовић, Радоњић, Рајковић, Влаховић и слични јбг.

 

Na oko je nas, ne moze da se omasi :). Engleski mu je vise nego solidan (uostalom tamo i igra), ume da bude duhovit na njemu, vidi se da je pokupio profesionalne manire, nadam se da ce ih zadrzati ako ostane u sportu.  Imam utisak da su ga nasi namerno gurali da on daje izjave i mislim da je to bio dobar potez. 

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...