Jump to content

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts


Ako to vidiš iz izveštaja onog debilka sa B92, bitno je reći da kad on pominje te pevaljke i to to nije nikakva super tajna, reklama p nastupu svih tih Berićki i Kovačevića i ostalih je išla na reklamama na Areni i srodnim kanalima.
E sad da li su oni mogli u katantin u tim uslovima tamo...



....shiit has hit the fan.
Na dan otvaranja je na Rts-u išao prilog iz hotela, ono šta imaju od sadržaja, kakve uslove imaju, svako svoju sobu i 2 sprata potpuno izolovana za delegaciju, sa svega par zaposlenih koji mogu ući. Tako da od karantina i tipičnog negde izdvojenog kompleksa samo za njih nije bilo ništa, to im je, što im je. Kako je funkcionisao ostatak hotela, ko zna, mozda je bilo gomila običnih gostiju.

Jbga, traže se klikovi, bombasticni tekstovi, a znalo se od starta da je mogao da udje svako.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

 
Prenosim post ovde, da vidimo kako dalje.
 
Moje prvo pitanje, imamo li makar u najavi zamenu za Tadica? On i dalje moze da jednim potezom resi utakmicu, ali ne moze vise da bude nosilac, jer je sve sporiji. Za njega je previse da igra celu utakmicu u visokom ritmu.
 
Ovaj Ilic koga sam prvi put video protiv Brazila, on je zadnji vezni? Tu nam je bas guzva, Gudelj, Lukic, Maksimovic, Grujic (njega nisam mnogo gledao).. Ne znam kako igra SMS u Laciju, ovo u reprezentaciji je generalno lose i neubedljivo.
 
Krila? Kostic, Radonjic, Zivkovic. To je pretanko. Jos neko u najavi?
 
Bekovi? Anyone?
Ne znam onaj mali Gordić iz Lučana kakav je, hvalospevi, city, meleoni ...

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment

a sto bi on igrao za nas, onako pitam

 

videlo se na sveckom koliko nam fali igranje sa top ekipama. mi smo u dve godine odigrali dve top tekme, sa portugalom. i to je sve. 

najveci benefit je ulazak u a ligu nacija. tu ce da se oformi  i ojaca tim za EP

Edited by extragluv
Link to comment

Mora da se shvati da je dosta igraca rodjenih preko lose proslo u reprezentaciji. Subotic je mozda najbolji primer. Niti su prihvaceni do kraja jer nisu prosli kroz domaci "sistem".

Sto se tice Samardzica, mislim da ce cekati da li ce ga Nemci pozvati jer i u njihovo odbrambeno preduzece ne cvetaju ruze.

Link to comment

buregdžije pustile mašti na volju, dečko demantovao i otišao u Nemačku U21  i dao gol

 

ne cveta ni u njihovom preduzeću ali verovatno ne žudi za tim da dođe ovde da se hvata sa šiptarima za vratove

Link to comment
20 minutes ago, pasha said:

Mora da se shvati da je dosta igraca rodjenih preko lose proslo u reprezentaciji. Subotic je mozda najbolji primer. Niti su prihvaceni do kraja jer nisu prosli kroz domaci "sistem".

Sto se tice Samardzica, mislim da ce cekati da li ce ga Nemci pozvati jer i u njihovo odbrambeno preduzece ne cvetaju ruze.

 

ne bih ga ni uzimao u obzir, da nije bila neka vest pre par meseci o tome kako je Piksi sa njim razgovarao u vezi mogućnosti da igra za Srbiju, kako je optimističan itd. nisam dalje ispratio razvoj događaja, ali se toga sećam.

 

i meni zvuči realnije da će da pričeka i vidi kakvu su mu izgledi u Nemačkoj. realno, i ja bih isto uradio na njegovom mestu.

Link to comment
36 minutes ago, pasha said:

Mora da se shvati da je dosta igraca rodjenih preko lose proslo u reprezentaciji. Subotic je mozda najbolji primer. Niti su prihvaceni do kraja jer nisu prosli kroz domaci "sistem".

Sto se tice Samardzica, mislim da ce cekati da li ce ga Nemci pozvati jer i u njihovo odbrambeno preduzece ne cvetaju ruze.

 

U cemu se ogledalo to "lose prosli"? Maltretirali ih saigraci?

Link to comment

Subotić nije mogao da se uklopi sa našim šabanima, kao ni Ergić. pa i Lianko iz Brazila, koji je pobegao posle jednog okupljanja. Džabe koreni što vuku, kad treba sa ovima da provodiš vreme, grupa ih ne prihvati i ne možeš tu ništa

  • +1 3
Link to comment

Јебеш га Ергић је специфичан лик невезано за то одакле је, он се не би уклопио ни да је одрастао у Батајници. Рекло би се да је и Суботић сличан тип. Лијанко је већ Бразилац реално, скроз друга култура, њему је ваљда тек тамо прадеда био Србин тако нешто.

 

Има и ових што су се уклопили, Кузмановић и Пријовић рецимо.

  • +1 4
Link to comment
8 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Ko su bili najveci sabani u ono vreme?

Mateja

bez ikakve dileme

 

a ako treba još nekog pronaći doćićemo do već x puta viđene i prežvakane ppp patkoklubaškemetrije

'ajd' da sečakamo piksetu nakon kzš ;)

 

Link to comment
16 minutes ago, johan nagel said:

Јебеш га Ергић је специфичан лик невезано за то одакле је, он се не би уклопио ни да је одрастао у Батајници. Рекло би се да је и Суботић сличан тип.

 

Stvar je u tome sto ta njihova "specificnost" ne bi trebalo da bude problem u timu.  Mislim i oni koji izaberu za sebe da se mangupiraju na ovaj ili onaj nacin ceo zivot, ponekad imaju zrelost i svest da ne vrse presiju na one koji nisu iz iste price kad je "posao" u pitanju.

 

Ali dobro, onda zvocanje za druge stvari treba da preskocimo. 

Edited by Moonwalker
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...