Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Maksa je ulazio stalno, jes' da je stealth al' igro je :D Lutalo se tu jer ima jedno 10 ljudi koji to igraju, ali se Lukic cementirao u 11 

Racic mi je celu karijeru wtf, a imamo jos takvih zadnjih veznih gomilu, docekace svoj red u repstaciji jednom i Njegos Petrovic 

edit: super je i to sto ima klubova gde igra ili su igrali vise nasih istovremeno - Frankfurt, Juve, Torino, Hetafe... Nismo to dugo imali, jos otkad su Mijat i Perica :laugh: igrali za Real ili Juga/Miha u Sampi, Kovacevic i Bata u Juveu i Miha/Stankela u Laciju i Interu, Duljaj i Vukic u Sahtjoru...
 

Edited by Plajvi
Link to comment
  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

9 minutes ago, ducca said:

A ono Grujan je baš izneo kvalifikacije. Maksimović isto. Bez njih dvojice to ne bi bilo to.

Tako je i Osim uvek vodio “proverene” snage i zaslužne putnike, s tim što su mu oni i startovali a kod Pikseta to srećom nije slučaj. No bitno je ne talasati mnogo.

 

Igrali su i jedan i drugi. Zanimljivo je da ne pominjes izbor Erakovica, ako neko nije zasluzan za kvalifikacije onda je to on jer nije igrao uopste. Eto ti ga jedan od tih mladjih kojeg je Piksi uglavio.

 

Vecina ovih igraca je ili u ranoj fazi ili u zenitu karijere tako da se od njih jos mogu ocekivati igre za reprezentaciju. Jedino Tadic je tu ekstra mator ali za takvog igraca nemamo odgovarajucu zamenu ni u kvalitetu ni u znacaju za igru reprezentacije. Niko nije otisao u Katar kao olinjali matorac zbog starih zasluga. Nema potrebe sad na silu gurati neke jos mladje koji ce biti u ozbiljnim godinama tek za sledece SP jer medju tim klincima i nema nekog specijalnog talenta.

  • +1 1
Link to comment

I ja sam jedino za Ristica pomislio mozda je mogao i on. Mislim da je igrao neke utakmice i bio dobar, da l je to bilo u LN ili ove kvalifikacije ne secam se. Mozda je on mogao umesto Grujica, ionako ima tih zadnjih veznih kolko hoces.

Nije to ni bitno. Spisak je dobar. Tako da ovo napred ne kazem kao zamerku, nego cisto malo da bi nesto pisali dok ne pocne..

Edited by ZSNj
  • +1 3
Link to comment

Ristic ne igra, jednu utakmicu je odigrao samo 90 minuta i jos par puta usao na po 3-4 minuta. Mislim na ovu sezonu i Benfiku.

Edited by goofs
  • +1 2
Link to comment

Njega dosta jebe sto je igro je na bar 4 pozicije do sad u karijeri, DL, WBL, DM, MC, AMC, AML, ne zna covek sta bi s njim 

Ali je generalno ok igrac, bolji je ispao on nego recimo Plavsic, u isto vreme su poceli i na slicnim mestima 

 

  • +1 2
Link to comment

12 igraca imamo koji su putovali i u rusiju pre 4 godine, tim je solidno podmladjen, mada su ovih 12 naravno 4 godine stariji. Ne znam koji nam je prosek al cini mi se oko 27-28. U rusiji je bilo dosta matorih, kolarov, ivanovic, stojkovic, rukavina, tosic pa i tadic i matic (po 29), sad su najstariji tadic sa 33 i stefan mitrovic sa 32.

 

Inace, u rusiji su bili i rodic i ljajic :blink:, uopste ih se ne secam

Link to comment
1 minute ago, MocaVukotic said:

12 igraca imamo koji su putovali i u rusiju pre 4 godine, tim je solidno podmladjen, mada su ovih 12 naravno 4 godine stariji. Ne znam koji nam je prosek al cini mi se oko 27-28. U rusiji je bilo dosta matorih, kolarov, ivanovic, stojkovic, rukavina, tosic pa i tadic i matic (po 29), sad su najstariji tadic sa 33 i stefan mitrovic sa 32.

 

Inace, u rusiji su bili i rodic i ljajic :blink:, uopste ih se ne secam

Ne sećaš se ko je pokosio Nejmara kada se onako teatralno kotrljao po terenu?

Link to comment

ITAL-SERBIA [emoji634][emoji1212]

1. Milinkovic-Savic (Torino)
2. Milenkovic (Fiorentina)
3. Lukic (Torino)
4. Milinkovic-Savic (Lazio)
5. Kostic (Juventus)
6. Lazovic (Verona)
7. Ilic (Verona)
8. Djuricic (Sampdoria)
9. Radonjic (Torino)
10. Vlahovic (Juventus)
11. Jovic (Fiorentina)

Srbija je najitalijanskija repstacija, od svih.





Link to comment
1 hour ago, MocaVukotic said:

12 igraca imamo koji su putovali i u rusiju pre 4 godine, tim je solidno podmladjen, mada su ovih 12 naravno 4 godine stariji. Ne znam koji nam je prosek al cini mi se oko 27-28.

26.8 prosjek godina, zlatna sredina:

image.thumb.png.61707b45e57e581bec03af680fbbe9e2.png

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...