Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

Babic ide 'mesto Masovica, ali dobro, kapiram da on, uz jos jedno 10 igraca sa spiska nece poceti nijednu, mozda budu od koristi on i Racic ako se budemo branili u zadnjim minutima pa da skacu

U svakom slucaju bolje nego Nastasic, nervirao me je oduvek

Moze Brazil da se kurci s rotacijama, mi bas i ne :D

  • +1 1
Link to comment

ne sviđa mi se spisak, kad je već fifa povećala sa 23 na 26 igrača morao je piksi da povede i četvrtog napasnika, pa makar to bio i panjkov, njega zna da usere protiv zvučnih protivnika :happy:

  • Haha 1
Link to comment
41 minutes ago, *edited by mod said:

Ništa ovde ne liči na klasično svetsko prvenstvo. Prvo Katar, pa Novembar sad i mi izašli sa spiskom a nema ni jedan kontraverzni poziv, šta je sledeće? Hoćemo i grupu da prođemo?

Neke stvari se nikad ne mijenjaju.

Link to comment

ВМС је први гоша готово извесно.

 

С обзиром да је повео само три нападача очито да је све ок са Митром и Влаховићем.

  • +1 3
Link to comment

Jedna dobra strana sto se igra usred sezone je sto cemo biti spremniji nego inace. Kod nas je oduvek bila boljka da se na pripreme gledalo ko na rekreaciju, vecito smo to odradjivali preko qrca i onda logicno podbacivali iako smo cesto dobre timove slali..

  • +1 2
Link to comment

Desno krilo nas jebe, tu smo tanki kao i na CB. Kad jos malo odrastu ovi nazad svi i ako Pikse ostane na duze bice i to ok

Ostatak tima je i kvalitetan i uigran i velika je steta sto smo izvukli najtezu grupu, kao da je Hajdi Klum pipala i hvatala loptice™

Edited by Plajvi
Link to comment

A ono Grujan je baš izneo kvalifikacije. Maksimović isto. Bez njih dvojice to ne bi bilo to.

Tako je i Osim uvek vodio “proverene” snage i zaslužne putnike, s tim što su mu oni i startovali a kod Pikseta to srećom nije slučaj. No bitno je ne talasati mnogo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...