Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

Najkasnije do 14.11 valjda

Selektor Dragan Stojković saopštiće spisak od 27 igrača u ponedeljak 14. novembra u Staroj Pazovi. Postoje razlozi zbog kojih se čeka poslednji čas.

– Nema Piksi neke dileme i neće da bude nekih iznenađenja. Poznat je uglavnom sastav, skockan plan rada i samo se čeka situacija oko povređenih igrača.

  • +1 3
Link to comment

Mašović je Pazarac, igrao je ovde za Čukarički, pa je otišao u Klub Briž, pa odatle u Bohum, gde i sad igra.

 

igrao je, i to dobro, na ovim poslednjim tekmama u Ligi nacija ili kako se već zove to takmičenje.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Ted said:

...u Ligi nacija ili kako se već zove to takmičenje.

:inn: (htedoh reći, ne drvi... kao prešjednik sVrbije koji ne zna kako se zovu n1 i novaS)

 

Mašović je odigrao bar jednu solidnu utakmicu u LN za repku, čak se iznenadih u najpozitivnijem smeru...

Možda, ustvari sigurno nije dovoljno, ali imam puno poverenje u selektora. Da mi je rekao neko pre godinu i po dana da ću napisati ili reći negde, ne bih mu verovao.

 

Što se Mašovića tiče, može i da sedi na klupi pored Eraka. Koga mi to još imamo, da je reprezentativan kalibar na poziciji defanzivca, bolji, i da je mlađi & spretniji od Milunovića?

 

Uzmimo da pucamo na prolazak grupe; biće tu kartona, moguće su povrede, trebaće nam ta mlados', a dečko nije ništa lošiji od... Milunovića. :D

 

 

Edited by Medusa_trip
typo
  • +1 1
Link to comment
30 minutes ago, Medusa_trip said:

:inn: (htedoh reći, ne drvi... kao prešjednik sVrbije koji ne zna kako se zovu n1 i novaS)

 

 

:D

 

moj zbun je bio autentičan, zato što sam prvo napisao Konferens liga, pa mi nešto nije zvučalo, pa sam se setio da je to zapravo Lepa Brena koju igra Partizan, a da je ovo neka druga liga

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...