Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Cemu sluzi taj spisak od 798000 igraca koji se posle krati? Zasto se odmah ne saopsti konacan spisak? Ili igramo neke prijateljske pa da isproba neke igrace, da im pruzi priliku da osete, omirisu repstativni dres? Opet, mnogo je 50+ igraca

Ne znam da li je do godina, mada nisam nesto ni star, tek sto sam prestigao Isusa po godinama, ali ne radi me nesto ovo prvenstvo. 

Sto se tice prognoze, mislim da prolazimo grupu, bice nesto kao Italija90. Krecemo protiv Brazila ofanzivno sa dva spica, dobiju nas lagano par golova razlike, onda Piksi malo menja formaciju, dobijamo preostale dve utakmice. Posle nesrecno gubimo posle penala u osmini finala. 

Edited by Zico
Link to comment

Kapiram da necu ni gledati nista osim nasih, mozda ako bude neka iznenadjujuca egzoticna repstacija (tipa Kanada/Senegal) prosla grupu

 

Edited by Plajvi
  • Haha 1
Link to comment

Spisak služi da po potrebi mogu da se pozovu igrači sa tog spiska ukoliko se neko nedaj Bože povredi. Plus da i ti što omirišu spisak mogu malo da dignu cenu.

  • +1 1
Link to comment

a i da oni koji nisu ni na širem spisku mogu da planiraju odmor, da uplate aranžmane itd

 

prvenstvo u novembru nema smisla kao ni prvenstvo u jednom gradu u jbn Qataru, ali opet verovatno je poslednje koje ima format prvenstva. od sledećeg počinje onaj cirkus sa 48 reprezentacija?

 

 

Link to comment

Da nema globalnog zagrevanja gledali i utakmice unutra uz kuvano vino i rakiju umesto u bašti uz pivo. Ali bez obzira na to mene i dalje radi. Jedva čekam da se završe prvenstva pa da krene.

 

To naredno od 48 je bukvalno da odgledas svoje u grupi i fazon još ukupno 3 meča do ispadanja

  • +1 3
Link to comment
10 minutes ago, levi said:

a i da oni koji nisu ni na širem spisku mogu da planiraju odmor, da uplate aranžmane itd

 

prvenstvo u novembru nema smisla kao ni prvenstvo u jednom gradu u jbn Qataru, ali opet verovatno je poslednje koje ima format prvenstva. od sledećeg počinje onaj cirkus sa 48 reprezentacija?

 

 

nema smisla, bolje bi bilo da se igra u decemru-januaru :D kada je ionako pauza u većini evropskih liga

- ovo prvenstvo će biti jedinstveno po tome što će na njega igrači doći u top formi, a ne kao popišani kada im se uskrati letovanje :happy:

- stoga uživajmo u spektaklu kakav se neće ponoviti

Link to comment
1 hour ago, Moća said:

I ja isto mislim da ce biti najbolje jer ce svi doci u top formi i odmorni.

Odmorni? 

 Poslije poluzezone gdje su igrali utakmice svaka tri cetiri dana.

 

Prvo da vidimo koliko ce zdravih igraca biti na raspolaganju.

  • +1 1
Link to comment

- naši će npr igrati 12/13 novembra u domaćim ligama i onda tek 24 protivu brazila, do tada će srboteli odigrati 17 tekmi za fulham ove polusezone a vlahović i kostić 21 za juve

Link to comment
1 hour ago, borris_ said:

Odmorni? 

 Poslije poluzezone gdje su igrali utakmice svaka tri cetiri dana.

 

Prvo da vidimo koliko ce zdravih igraca biti na raspolaganju.

Pa biće sigurno odmorniji nego posle cele sezone.

 

Za oko 3 meseca će odigrati oko 20 utakmica, to je minimalno pojačan ritam u odnosu na normalan.

 

A povređenih igrača će uvek biti, minimum bi možda bio kada bi se igralo u septembru, ali bi se onda više nego ikad igrača povredilo na samom SP.

Link to comment

naravno, ovo prvenstvo će biti top što se tiče forme igrača, a i vreme bi trebalo da posluži plus neće biti onih suludih letnjih popodnevnih termina setiti se usa 94, meksika 88 pa i prvenstava koji su se igrali u evropi pogotovu oni termini od 15/16 časova

 

novembar i decembar su tamo najprijatniji meseci, plus klima na stadionima…

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...