Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Sportklub i Sportski žurnal prenose kako predlog Nenada Bjekovića podrazumeva četiri potpredsednička mesta. Zauzeli bi ih Branislav Nedimović, dosadašnji ministar poljoprivrede, ranije angažovan u Radničkom iz Sremske Mitrovice; Aleksandar Mihailović, vlasnik kompanije „IPS Energy“; Branko Milutinović, osnivač i direktor Nordeusa; Goran Karić, ranije prvi čovek Napretka u eri angažovanja Marka Miškovića u Kruševcu, bio i deo fudbalske vlade Tomislava Karadžića.
 
Branko preuzima i fss

On se baš primio da se raširi ko epidemija.
Ili ga "reketiraju" iz države.



....shiit has hit the fan.
Link to comment
2 hours ago, harper said:

Mi to opet pravimo FSP umesto FSS?

 

ovo SS u skraćenici zaista asocira na nešto zlo, monstruozno, a ako se F nalazi ispred SS, pa ne treba dalje ni objašnjavati

 

SP, sa druge strane je neutralno i ne budi nikakave asocijacije. ako ih i budi, one su pozitivne ili neutralne (svetsko prvenstvo, sajam povrća itd)

Edited by Ted
Link to comment

od 1992. predsednici su bili:

miljan 1992-2001  :ziga:

pikseta 2001-2005

tole 2005-2006

dr zvezdan 2006-2008

tole 2008-2016

kokeza 2016-2021

 

bik i pantela nisu predsednici već pomoćnici&zamenici pa nisu na listi, kako sada stvari stoje najbliži mestu don-a srpskog fudbala je onaj “vaš” leković

 

 bez brige budite

Link to comment

ako je fudbalski savez poslednjih desetak godina navlačio za Partizan, ja ih najlepše molim da prestanu. od takve "pomoći" klub umalo što nije prestao da postoji.

 

nek krenu malo protiv nas. da danemo dušom i konsolidujemo se

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

od 1992. predsednici su bili:

miljan 1992-2001 - izlapeo

pikseta 2001-2005 - grobar

tole 2005-2006 - grobar

dr zvezdan 2006-2008 - Terza

tole 2008-2016 - grobar

kokeza 2016-2021 - grobar

 

gde ti tu vidiš njihovog leba ti?

 

Terza radi za sebe

  • Haha 3
Link to comment

Staviti Bjekovica na celo saveza je isto kao staviti Dzajica ili Pizona Petrovica, bivsi veliki igraci koji mrze Partizan kao kugu.

 

OK, Duleta Savica, ipak su Dzaja i Pizon kao igraci bili velicine za Bjekovica.

Link to comment
4 minutes ago, harper said:

Staviti Bjekovica na celo saveza je isto kao staviti Dzajica ili Pizona Petrovica, bivsi veliki igraci koji mrze Partizan kao kugu.

 

OK, Duleta Savica, ipak su Dzaja i Pizon kao igraci bili velicine za Bjekovica.

Pižona teško da bi iko stavio na ozbiljnu poziciju. Jednostavno deluje vrlo mentalno ograničeno. Bjeković to nije, samo je pokvaren tip. Doduše čisto sumnjam da se on išta pita. Koliko sam ja čuo Piksi je Bog i batina a za stvari koje idu preko Piksija, zna se ko ima zadnju reč.

Link to comment
1 minute ago, *edited by mod said:

Pižona teško da bi iko stavio na ozbiljnu poziciju. Jednostavno deluje vrlo mentalno ograničeno. Bjeković to nije, samo je pokvaren tip. Doduše čisto sumnjam da se on išta pita. Koliko sam ja čuo Piksi je Bog i batina a za stvari koje idu preko Piksija, zna se ko ima zadnju reč.

 

Ma, svi oni zajedno nemaju dve daske u glavi. Govorim o odnosu prema "vecitom rivalu" a ne o njihovoj inteligenciji. Bjekovic jednostavno nema sta da trazi na celu saveza ako se zeli da Zvezda ucestvuje u radu fudbalskih organa, jos manje tamo imaju sta da traze ovi naprdnjacki krmci koje je Bjekovic izabrao za pomocnike.

 

Poredjenja Miljanica i Bjekovica kao perjanica klubova iz kojih dolaze uopste nemam nameru ni da komentarisem.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Lezilebovich said:

Ko ?

Dobri duh koji po potrebi vedri i oblači i upada u avione. Samo naivan čovek može da pomisli da na čelo FSS može da sedne neko bez njegovog Amina ili da on čeka da otvori novine pa vidi ko će da bude novi predsednik. 

 

Ali koliko ja znam, Piksi ima skoro pa potpuno  odrešene ruke kada je reprezentacija i sve oko nje u pitanju. Što je i bio jedan od uslova kada je dolazio.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...