Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  kakav djuricic i matic, sada su aktuelni trivunovic, injac, petrovic, miric i milijas.koliko god ovaj poslednji odskakao od prethodno navedenih, nikada nece biti za ozbiljan fudbal. inace, kako bi prosineckom legao ljajic. :) petrovic naravno ne zna da ga iskoristi, vec mu napade kreiraju raca i milijas, a zapravo takvi igraci i kada se nadju u postavi treba samo da sluze da iz jednog ili dva dodira prenesu loptu do motora ekipa

Edited by Psihodelija
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Nije da sam očekivao half tajm šou Super Boula, ali dokle više sa ovim pedofilskim elegijama Miroslava IlićaJoj za šta se nama uvećavaju računi za struju :isuse:
nije te sramota da tako pricas o omiljenom pevacu 1 shimpra?! sram te bilo.
Link to comment
 kakav djuricic i matic, sada su aktuelni trivunovic, injac, petrovic, miric i milijas.koliko god ovaj poslednji odskako od prethodno navedenih, nikada nece biti za ozbiljan fudbal. inace, kako bi prosineckom legao ljajic. :) petrovic naravno ne zna da ga iskoristi, vec mu napade kreiraju raca i milijas, a zapravo takvi igraci i kada se nadju u postavi treba samo da sluze da iz jednog ili dva dodira prenesu loptu do motora ekipa
prosineckom bi legao i djuricic. strasno kako gubimo najvece talente.pogledaj od 5:45http://www.youtube.com/watch?v=FhJuSr7qUgE&feature=player_embeddedovi igraci koje si nabrojao ovo ne bi mogli ni na PESu
Link to comment
dobro, pardoniram. no, eno ga sad u portugalu, videćemo na šta će to da izađe.
Videcemo :)... Ali tamo je tek od leta. Mislim da mu to nije tako los izbor, koliko ja pratim Benfika obicno voli da kupi mlade igrace, da ih razvije i onda proda nekom za dobre pare (Ze Marija, David Luiz itd...). Ne znam samo ko mu je konkurencija, mislim Ruben Amorim tako da cemo videti.
Link to comment

Da ne bude zabune, II poluvreme se prenosi na RTS1.Usli Kuzmanovic i Trivunovic (mozda jos neko nisam gledao od pocetka), a Izrael imao sansu, a Bisevac bogatiji za nedefinisanu lovu, jer mu tako pise u ugovoru. Sta sve necemo saznati od Osmeha!

Edited by Milosh76
Link to comment

A joj... Kakva katastrofa u drugom delu :isuse: Doduse bez obzira na to da imamo krstenog napadaca nadavo bi se golova ovde.EDIT Naravno Mrdja....

Edited by mobio
Link to comment

Igra na nivou Komentatora!U sledecoj utakmici ocekujem savrsenu trojku Guma-Milijas-Raca, pa da se i Deki zabrine za svoju buducnost u reprezentaciji!E moj Pizone, kakve ti balvane zoves u reprezentaciju!

Link to comment

Ljajic je jos neiskusan i mekan ali i takav je bolji od vecine u srediniedit: ulazi Panta, sada ce golovi. Pantic i kada ne bi igrao godinu dana je 10X bolji od Rdje

Edited by borris_
Link to comment

Odmah Pantelić mora da skokucne preko lopte da zavara protivnika :isuse: Pu, jebemtisve. Ne bi me čudilo da sad sve ode u kurac.

Edited by Odd_Job
Link to comment
Videcemo :)... Ali tamo je tek od leta. Mislim da mu to nije tako los izbor, koliko ja pratim Benfika obicno voli da kupi mlade igrace, da ih razvije i onda proda nekom za dobre pare (Ze Marija, David Luiz itd...). Ne znam samo ko mu je konkurencija, mislim Ruben Amorim tako da cemo videti.
ok. mada sam ja mislio da je on već sad tamo, moja greška.
Tužno je kako Mrđa svoju dobru pokretljivost upropaštava nultom realizacijom.
zato i igra gde igra. stvarno se kreće olično, izlazi i na bok, ali džabe... nije džabe, ali nije dovoljno za repku (videti pod lazović/pantelić/žigić). mora da ga metne iz ovakvih šansi.
Link to comment

I dok igrači na terenu ne pružaju blistavu partiju (igra se između dva šesnaestercaTM), mi slušamo o nekom lavu koji je zamijenjen na svakoj utakmici u 2011. i koleziTM mu koji traži izlazak iz golgeterske krize od rabinaI kako ovaj Geršon smije ovako da gura 1 Pantu, kako on misli da Panta pod takvim pritiskom postigne dugo priželjkivani gol za reprezentaciju?

Edited by NekoIzMase
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...