Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

na matića se svršava zbog onih tekmi u mladoj repki od ko zna kad. od tada ga nema nigde. chelsea, vitesse, benfica, kurac, nije odigrao ni 10 tekmi zadnje dve godine.jebem ti ovu trubu sa tribina, samo čekam da počne neki holivudski spektakl sa charlton hestonom...

Link to comment

meni matic nikada nije delovao kao veliki talenat. stvarno mi nije jasno sta su videli celzijevi skauti. doduse, gledao sam ga samo nekoliko puta.

Link to comment

Mene zanima šta bi od onog pravila, tj. da li bi se i 1 Radomir i 1 Antić držali onog pravila da se ne zovu igrači koji nisu prvotimci u svojim ekipama. A mi i dalje gledamo 1 Raću, ne znam stvarno ko stoji iza njega, Beko, Mišković, BoTa, templari, MMF, ruski oligarsi...

Link to comment
meni matic nikada nije delovao kao veliki talenat. stvarno mi nije jasno sta su videli celzijevi skauti. doduse, gledao sam ga samo nekoliko puta.
meni je bio odličan u mladoj, ali čim sam video da ide u chelsea sa 19-20 godina slutio sam da nema tu leba. nešto nisam siguran ni da mu je benfica dobar izbor.
Link to comment

I sta kazete "dve klase bolji". Malo su se Izraelci otvorili i mi vise nemamo srednji red. Na srecu oni ne znaju bog zna sta, inace bi vec bilo 1-1.Milijas i Raca :isuse:

Link to comment
na matića se svršava zbog onih tekmi u mladoj repki od ko zna kad. od tada ga nema nigde. chelsea, vitesse, benfica, kurac, nije odigrao ni 10 tekmi zadnje dve godine.jebem ti ovu trubu sa tribina, samo čekam da počne neki holivudski spektakl sa charlton hestonom...
To nije tacno, u Viteseu igra redovno i solidno.
Link to comment
Mene zanima šta bi od onog pravila, tj. da li bi se i 1 Radomir i 1 Antić držali onog pravila da se ne zovu igrači koji nisu prvotimci u svojim ekipama. A mi i dalje gledamo 1 Raću, ne znam stvarno ko stoji iza njega, Beko, Mišković, BoTa, templari, MMF, ruski oligarsi...
Antara ga je zvao i dok je u Partizanu bio rezervista na 10 utakmica zaredom.
Link to comment
To nije tacno, u Viteseu igra redovno i solidno.
dobro, pardoniram. no, eno ga sad u portugalu, videćemo na šta će to da izađe. Edited by MocaVukotic
Link to comment

Nije da sam očekivao half tajm šou Super Boula, ali dokle više sa ovim pedofilskim elegijama Miroslava IlićaJoj za šta se nama uvećavaju računi za struju :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...