Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Bisevac uopste nije los igrac, stavise jedan je od boljih stopera u Francuskoj...ono sto meni najvise bode oci je Marko fuckin Pantelic ponovo u reprezentaciji, sto dovoljno govori o kvalitetu naseg napada...

Link to comment

Ma da, oci bode Pantelic, Bisevac...a ne bode Radosav jebeni Petrovic. Uprkos tome sto mu je trener kluba indirektno porucio da za njega nema mesta jer je spori balvan i sto nisu mogli nikome da ga uvaljaju uz najagresivniju kampanju ikad vidjenu na ovim prostorima on je i dalje 1 standardni reprezentativac. Da sam sportski novinar ne bih ostavio Pizona na miru dok ne kaze ko vise gura tog mamlaza.

Link to comment

mozemo da navedemo minimum 10 igraca koji su vise ili manje igrali za repku, a medju njima neka bude i Petrovic, ako te to cini zadovoljnim... ono sto ostaje kao fakat je to da nam Hijavata kida zivce vec 5 godina neprekidno... zao mi je ako te to vredja ali tako je...

Link to comment
Injac je onaj iz Leha, ne?
Jeste i tamo je vec dugo vremena. Znam zbog Football Managera. :)Ne znam koja je sada poenta njegovog igranja u reprezentaciji? Edited by casperbgd
Link to comment
Je l' se sećaš Miljana Mutavdžića?
Hm, da. Igrao u Javoru, a u reprezentaciji je bio da bi se prodao. Ili se ne secam pravog Mutavdzica? :D Injac jos odavno uvaljen, igra redovno u Lehu, igrao Ligu Evrope protiv jakih timova i igrace je jos...
Link to comment
Šta znam, zašto bi inače pozvali igrača koji ima 31 godinu, spremaju ga za Brazil 2014?
Ubeđen sa da je ovo neki Pižonov hir, koji je jasan samo njemu i nikome drugome. Šteta što je loš trener. Već sada bi trebali da počnemo da pravimo tim za SP 2014 i da dočekamo kvalifikacije spremni, jer imamo kvalitet za SP.
Link to comment

Čovječe, ova dvojica su toliko matori da nisu mogli da igraju ni u onoj U21 repki koju je vodio Pižon prije 7-8 godina ('81. godište), možda sad želi da ih isproba, pošto tada nije mogao, jer su bili prestari :lol:

Link to comment

Ima negde konferencija za štampu (sa sve pitanjima novinara)? Drugar mi reče da je čuo da se Pižon zajeb'o i da je mislio da Rajković igra za Tvente dok ga neko nije ispravio...Meni je to i kao šala nestvarno, al' ako je istina...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...