Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Evo me. Elem, Tumba šalje veliki pozdrav PPP-u i divljenja dostojan prezrivi osmeh Lukićevim sledbenicima.Ekskluziva - Tumba NIJE direktor reprezentacije. Nikada ga niko nije zvao, nisu ga zvali iz saveza, niko ga od novinara nije pozvao da ga pita o čemu se tu radi, ništa ne zna o bilo čemu. Dakle sve je to 1 izmišljotina. Ne zna ni koja je uloga direktora reprezentacije.Sve je nazvao jednom običnom laži i manipulacijom iz saveza koji ga ne podnosi, i koji pušta probne balone za nečije interese.Toliko. Sada, gospodo Lukićevci, možete mirnije da spavate. Ipak je to 1 noćna mora manje u snovima natopljenim Toletom.Veliki pozdrav Tumbi, jedinom čoveku od integriteta koji se javno suprotstavio tzv. Đuriću. Stoga ne ide više u Partizan ni na utakmice (kao i vaš voljeni Filipenko), dokle god se ne promeni tamošnja klika. Tumba, care! :s_p:
Тумбаковићу свака част. Као и теби Filipenko на труду. Колико још оваквих вести има код нас. :s_c:
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Naravno da sam takav. Čim budem pronašao temu na koju ne budem imao šta da kažem, obećavam da ću ćutati.Sa druge strane, dirljivo je videti koliko straha i poricanja izaziva i samo spominjanje 1 takve veličine poput Tumbe...

Link to comment
Naravno da sam takav. Čim budem pronašao temu na koju ne budem imao šta da kažem, obećavam da ću ćutati.Sa druge strane, dirljivo je videti koliko straha i poricanja izaziva i samo spominjanje 1 takve veličine poput Tumbe...
:( Znaci, najebali smo.
Link to comment

Да ли неко зна која је улога директора репрезентације? Мени је та функција помало нејасна.

Link to comment

Pa ono, da daje pravac (direkciju) reprezentaciji. Da upravlja, i tako to. Valjda to dodje kao neki kormilar. Igraci su oni sto veslaju, trener onaj sto ih bicuje, a direktor je kormilar.

Link to comment

Tumbaković je častan, pošten i čovek od struke, koji ne pristaje na talove, a sve što je devedesetih osvojio sa Partizanom je plod njegove genijalnosti, koja je podignuta na viši nivo kada je pod raznim opstrukcijama i sa totalno autsajderskim timom iz Kine osvojio titulu. Pa tih godina je usavršeno nameštanje lige! Možda Tumba nije u dobrom odnosu sa ovom interesnom grupom, ali već sa sledećom je možda super! I na kraju od tog istočnog fudbala jedino japanski nešto valja...

Link to comment

"Sada konačno znam da neko prati moje igre u Francuskoj i ovo je za mene veliki plus u karijeri. Čast mi je što me je Pižon pozvao i uveren sam da neću razočarati'', poručio je Biševac

Link to comment
Obradović ponovo u reprezentacijiReprezentacija Srbije igra prijateljski meč sa Izraelom u Tel Avivu 9. februara.Selektor Vladimir Petrović objaviće u petak u hotelu „Balkan“ spisak igrača na koje računa za pomenutu prijateljsku utakmicu.Orlovi će se okupiti u Izraelu 7. februara, gde će odraditi i prvi zajednički trening u 2011. Još ranije selektoru su dolazak zbog povreda otkazali kapiten Dejan Stanković, njegov zamenik Nemanja Vidić i igrač Dinama iz Kijeva Miloš Ninković.Za meč protiv Izraela, koji će ujedno biti i generalna proba pred martovske kvalifikacione utakmice sa Severnom Irskom i Estonijom, selektor Petrović računa na 20 igrača i dva golmana, piše zurnal.rs.Na spisku putnika su:golmani: Željko Brkić, Bojan Isailovićodbrana: Milan Biševac, Ivan Obradović, Nenad Tomović, Aleksandar Kolarov, Neven Subotić, Pavle Ninkov, Slobodan Rajković, Branislav Ivanovićsredina terena: Adem Ljajić, Miralem Sulejmani, Zoran Tošić, Veseljko Trivunović, Nenad Milijaš, Miloš Krasić, Zdravko Kuzmanović, Dimitrije Injac, Radosav Petrović,napadači: Marko Mirić, Marko Pantelić i Dragan Mrđa.Utakmica između Srbije i Izraela igra se u sredu 9. februara u Tel Avivu na stadionu „Blumfild“ u 19,00 časova.
Sta je ovo?:isuse:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...