Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Jorgavcevic (Stojkovic)Ivanovic (Ninkov) - Vidic (Rajkovic) - Subotic (Lukovic) - Kolarov (Obradovic)Stankovic (Kacar) - Kuzmanovic (Milijas)Krasic (Sulejmani) - Ljajic (Ninkovic) - Jovanovic (Tosic)ZigicSa jos dva napadaca po izboru ovaj bi tim morao uvek da bude u konkurenciji za tucu sa favoritom grupe za prvo mesto u bilo kojim evropskim kvalifikacijama i kandidat za neka cetvrtfinala ili osmine finala evropskih i svetskih prvenstava. U timu jednostavno nema izgovora za slabe rezultate koje postizemo i prava je steta da je ovakva generacija data na upravljanje Karadzicu i Pizonu. Stavise, usudio bih se da kazem da mi od onog SP 1998 nismo imali bolji tim u odnosu na konkurenciju (a i taj 1998 je dat Santracu :isuse: ). E, sad, sto sam ja sve ovo pisao kad je trener ovog tima Pizon Petrovic a na celu FSS jedan od najvecih kriminalaca i bitangi koja zivi u Srbiji ubio me Bog ako znam. Valjda nemam pametnija posla po ovoj kisi.
Word!
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Dobih na mejl adresu saopstenje za stampu od fan cluba "Orlovi", ali kako se mi ne bavimo repkom, steta da propadne - a ne verujem (nisam video) da ga je neko zvanicno objavio u medijima.Elem, sadrzaj mejla u quotu, a saopstenje u spolieru:

Poštovani, šaljemo vam zvanično saopštenje povodom incidenta u kom su članovi fan kluba "Orlovi" pretnjama i ucenama sprečeni da unesu zastavu na utakmicu Bugarska - Srbija, a kojom prilikom je Milivoje Mirkov, komesar za bezbednost FSS i fizički nasrnuo na našeg generalnog sekretara Bobana Bogdanovića. U prilogu vam takodje šaljemo kako izgleda poster koji je toliko uplasio čelnike FSS da su bili spremni da naprave medjunarodni incident. Nadamo se da ćete u skladu sa svojom poslovnom politikom objaviti nas stav i tako pomoći u borbi protiv cenzure neistomišljenika koju FSS vec dugo sprovodi. Za sve dalje informacije stojimo vam na raspolaganju...

САОПШТЕЊЕ ЗА ЈАВНОСТ ПОВОДОМ ИНЦИДЕНТА НА

УТАКМИЦИ БУГАРСКА - СРБИЈА

Цензура и притисци са којима се свакодневно сусрећу чланови фан клуба фудбалске репрезентације Србије „ОРЛОВИ“ пренели су се и на иностране терене а последњи у низу инцидената десио се на утакмици Бугарска - Србија када је нашим члановима забрањено да унесу заставу на којој ургирамо код ФИФЕ и УЕФЕ да зауставе фудбалску мафију у Србији. Наиме, у договору са организаторима овог меча и безбедносним службама Бугарске које су дале дозволу, наш клуб урадио је постер површине 720 метара квадратних на ком је на енглеском језику било написано: "За ФИФУ и УЕФУ, Зауставите фудбалску мафију у Србији! Толе, одлази!". Када је тај постер донет испред стадиона, челни људи ФСС успели су да интервенишу код полиције и спречили да наш миран протест буде изведен пред милионима људи који су гледали директан телевизијски пренос. Најоштрије осуђујемо поступак Миливоја Миркова, комесара за безбедност ФСС који је физички насрнуо на нашег генералног секретара Бобана Богдановића и кога је у намери да се на тај начин разрачуна и угрози безбедност коју би требало да штити спречила бугарска полиција. Фан клуб "ОРЛОВИ" не може а да се након овога не запита докле сеже утицај криминалаца који су заузели фотеље у националној фудбалској организацији, и хоће ли неко у нашој држави коначно послушати навијаче, студенте и десетине хиљада грађана који већ дуго потписују петицију и сменити човека који је узрок свим проблемима у ФСС - председника Томислава Караџића. Овим путем позивамо све грађане којима је интерес националне фудбалске селекције у срцу да се придруже организованим акцијама које су бројне организације и удружења покренули, а које за циљ имају да се смене криминалци из врха ФСС који своје позиције, у шта смо се уверили по ко зна који пут, штите физичким насиљем, претњама и уценама. Овим путем желимо да истакнемо да ћемо и даље, упркос свему што нам се дешава и притисцима којима смо изложени, наставити да се боримо за добробит српског фудбала све док и последњи мафијаш не буде избачен из националне фудбалске организације. Фан клуб "ОРЛОВИ" је већ добио позиве од бројних удружења која су, шокирана цензуром која се спроводи од стране челника ФСС, понудила помоћ да постер буде приказан на некој од утакмица које ће се играти у земљама у окружењу. post-1044-12902181011963.jpg

Edit: dodao sliku postera u spoiler.

Edited by dragance
Link to comment
  • 1 month later...

Evo i još nekih izbora. Ako ništa drugo, makar je medij veći od nemačkog lokalnog radija, engleskog nedeljnika ili jednog od 720 italijanskih portala.

Ljajić najveći promašaj00042064.jpgSrpski reprezentativac i fudbaler italijanske Fiorentine, Adem Ljajić, dobio je nedavno ne baš laskavo priznanje. Naime, Srbin je prema izboru sajta Eurosport jedno od najvećih razočarenja kada su u pitanju mladi fudbaleri Evrope. U Ljajićevom društvu našli su se Santon, Dovani i Đovinko.U istom izboru najviše pohvala i pozitivnih ocena dobio je Argentinac Pastore iz Palerma.
Link to comment

samo da konstatujem da u ovom trenutku u evropi vrlo mali broj reprezentacija ima toliko vrhunskih igraca ili igraca koji su blizu tom nivou kao srbija.mozda nismo u top 5 ali sigurno nismo ni tamo gde se nalazimo i gde cemo, evidentno, ostati jos dugo vremena.prosto, za takvu vrstu destrukcije je potrebna ogromna masinerija sastavljena od najgoreg sljama.a bas je to definicija spoja srpske fudbalske javnosti™ i srpskih fudbalskih radnika™.

Link to comment

Karikirajte do prekosutra :fantom: , ali podsetio bih da je inicijalna tvrdnja na granici toga da smo mi tu negde sa najjačima, ali tako reći samo govna u domaćem fudbalu sputavaju ovaploćenje našeg jestastvenog potencijala i stupanje na pijedestal kosmičkih visina...

Link to comment

Ne vidim nešto gde da turim ovo zapažanje....Danas je u Hajatu FSS delio priznanja za trenera i igrača godine, Rajevac i D.Stanković su dobitnici , ali ono što me je "fasciniralo" je kakav je to skup ološa bio...Inače Tole je , bar sam ja dva puta čuo, pričajući o rezultatima repke rekao razočaravajuće četvrto mesto na SP!!!!Bizgove lopovski da smo osvojili četvrto mesto cela zemlja bi vas u bogove dizala, četvrto mesto ali u grupi idiote lopovski!!!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...