Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Ponavljam, utakmica daleko od očaja, drugo poluvreme sasvim solidno. Radovanović više nego dobar na lopti, Mirić takođe, Adem kud i kamo bolji nego zadnji put kada sam ga gledao, ostali sasvim solidni. Ni Bugari nisu naivni, igrali su presing veći deo meča. Pljusak je dobrim delom zaslužan za greške. Teški uslovi za igru.

Link to comment
Ovo je obična budalašitina.U stvari, igrač utakmice Radovanović, odigrao odlično. Mirić takođe bio više nego solidan.Utakmica daleko od plača Majke Božije, tvrd meč u lošim vremenskim uslovima. Odigrali smo dosta bolje no što sam očekivao, a neuporedivo bolje u odnosu na poslednji meč u kvalifikacijama.Radovanović ukoliko je u stanju da ponovi ovakvu igru apsolutno ima mesta u timu, Ljajić je takođe na samom pragu prvih jedanaest, a ni ostali debitanti (sem Ninkova, za onih par minuta nije pokazao baš ništa) su bili daleko od lošeg. Svima treba pružiti još jednu šansu da potvrde dobru igru od večeras i da se nametnu.Ne razumem pljuvanje po difoltu, čisto radi pljuvanja. Ovo večeras nije bila neka svemirska partija, ali je bilo daleko od očajnog. Sasvim solidan meč, uzimajući u obzir da je pola tima po prvi put igralo zajedno. Više sam nego zadovoljan.
Majke ti, ne lupetaj. Krasic i Sulejmani su toliko ispred ovog nesrecnika iz Spartaka da ne znam sta Pizon uopste hoce s njim. Isto vazi i za Radovanovica, replika Race Petrovica i Ljubomira Fejse koja igra u slabijem klubu. Na tom mestu imas Stankovica, Ninkovica, Kacara, Kuzmanovica i Milijasa, koji su izmislili fudbal za njega, a osim Stankovica ovo drugo su sve igraci koji mogu jos dugo da igraju fudbal. Ako probas neke igrace valjda ih probas na mestima na kojima ili nemas resenja ili si tanak. Kakav je smisao probati na desnom krilu igraca ispred kojeg su prvotimci Juventusa i Ajaksa koji su pri tom dosta mladi igraci? Ovo sa ovim Veseljkom ili kako se vec zove je tipicna menadzerska mutljavina. On je maltene Stankovicevo godiste a ti ga probas na mestu na kojem igra standardni prvotimac sampiona Evrope. Hajde mi molim te objasni kad ce on da pravi karijeru u reprezentaciji kad iza Stankovica cekaju Kacar, Ninkovic i Kuzmanovic koji ne samo sto su mnogo bolji fudbaleri od njega vec su i mnogo mladji.S druge strane, kao sto sam vec napisao Ljajic i Jorgavcevic su pun pogodak. Jorgavcevic bi samo mogao da dotera ispucavanje inace izgleda da je sasvim solidan, skolovan i pouzdan golman. Ljajic ce Pizonu dugo biti izgovor za to kako je dobar trener, buduci da ga je prvi probao u A timu, kao sto je Drazen bio za Moku Slavnica. Ali opet, na ovom forumu odavno je vec pisano da bi on trebalo da bude proban na mestu na kojem je veceras igrao, tako da njegova vecerasnja partija nije nikakvo iznenadjenje.Trece, necemo svaku utakmicu igrati protiv raspalih Bugara koji su plac majke Bozje. Pitao bih te kako bi izgledao taj Miric da ga stisne neki Sanja ili Esli Kol. I na kraju, ne znam gde si ti video pljuvanje kad igru nisam uopste ni komentarisao.
Link to comment
S druge strane, kao sto sam vec napisao Ljajic i Jorgavcevic su pun pogodak. Jorgavcevic bi samo mogao da dotera ispucavanje inace izgleda da je sasvim solidan, skolovan i pouzdan golman. Ljajic ce Pizonu dugo biti izgovor za to kako je dobar trener, buduci da ga je prvi probao u A timu, kao sto je Drazen bio za Moku Slavnica. Ali opet, na ovom forumu odavno je vec pisano da bi on trebalo da bude proban na mestu na kojem je veceras igrao, tako da njegova vecerasnja partija nije nikakvo iznenadjenje.
Ostaje da se vidi da li Stojke ima bolje menadjere posto je Jogarcevic sveukupno izgledao dosta sigurno. Isto tako nisam bas siguran da ce Ljajic da se ustali na tom mestu jos neko vreme. Ipak je on prodat.
Link to comment
Ostaje da se vidi da li Stojke ima bolje menadjere posto je Jogarcevic sveukupno izgledao dosta sigurno. Isto tako nisam bas siguran da ce Ljajic da se ustali na tom mestu jos neko vreme. Ipak je on prodat.
Jebi ga, valjda neko mora da igra zato sto zna. I Vidic je prodat odavno. :D Svidelo mi se ono sto je Ljajic odigrao. Ima prilican radijus kretanja, brzo odigrava i vidi se da decko misli o tome sta ce da uradi na terenu. Kad je izasao ovaj sifonjer iz Spartaka sa Sulejmanijem je odigrao par jako lepih akcija, a mogu samo da zamislim kako bi to izgledalo sa Krasicem tamo na boku. Ima momak smisla za fudbal, nije Ferguson budala.edit: E, da, zaboravih za Rajkovica. Steta sto je taj momak toliki psiho. Gledam ga kako se postavlja na visoke lopte, bukvalno je bio na svakoj, a tolika je mrcina da ga ne mozes pomeriti u skoku. On je u skok igri u velikom prostoru posle Vidica mozda nas najbolji odbrambeni igrac. Edited by harper lee
Link to comment

@Harper, pričam samo o onome što sam video večeras. Radovanović je odigrao odličnu utakmicu i ne vidim zašto mu ne bi ponovo pružili šansu. Čovek zna s loptom, to je definitivno jasno, pošto stalno kukamo kako nemamo kreativnih igrača nema razloga ne isprobati ga ponovo. Ovi što si ih nabrojao se u poslednje vreme nisu proslavili, šta više, pružali su veoma blede partije. Milijaš igra na suprtonoj strani, a i da ne igra, šta je to bolje što je pružio i u jednom meču reprezentacije od ovoga što smo videli kod Radovanovića večeras? Kuzmanović je više okrenut defanzivi nego ofanzivi, isto kao i Stanković.Ninković je jedini davao znake života u poslednjim utakmicama, i on svakako ima prednost.Kažem još jednom da ne vidim razloga za pljuvanje po difoltu, čisto radi pljuvanja.Sem ako nema boljih™, pa onda ajde nek igraju najbolji™ do groba ili sa jednom nogom ili kada im seva paja da uopšte izađu na teren.U nekoj mojoj filozofiji trebalo bi da igra onaj ko je u tom trenutku najspremniji i najmotivisaniji za to, makar se zvao Veseljko™.

Link to comment
E, da, zaboravih za Rajkovica. Steta sto je taj momak toliki psiho. Gledam ga kako se postavlja na visoke lopte, bukvalno je bio na svakoj, a tolika je mrcina da ga ne mozes pomeriti u skoku. On je u skok igri u velikom prostoru posle Vidica mozda nas najbolji odbrambeni igrac.
Boga mi, Subotic nije izgubio ni jedan skok duel veceras (kako rece Aca pred kraj tekme).
Link to comment
@Harper, pričam samo o onome što sam video večeras. Radovanović je odigrao odličnu utakmicu i ne vidim zašto mu ne bi ponovo pružili šansu. Čovek zna s loptom, to je definitivno jasno, pošto stalno kukamo kako nemamo kreativnih igrača nema razloga ne isprobati ga ponovo. Ovi što si ih nabrojao se u poslednje vreme nisu proslavili, šta više, pružali su veoma blede partije. Milijaš igra na suprtonoj strani, a i da ne igra, šta je to bolje što je pružio i u jednom meču reprezentacije od ovoga što smo videli kod Radovanovića večeras? Kuzmanović je više okrenut defanzivi nego ofanzivi, isto kao i Stanković.Ninković je jedini davao znake života u poslednjim utakmicama, i on svakako ima prednost.Kažem još jednom da ne vidim razloga za pljuvanje po difoltu, čisto radi pljuvanja.Sem ako nema boljih™, pa onda ajde nek igraju najbolji™ do groba ili sa jednom nogom ili kada im seva paja da uopšte izađu na teren.U nekoj mojoj filozofiji trebalo bi da igra onaj ko je u tom trenutku najspremniji i najmotivisaniji za to, makar se zvao Veseljko™.
Tvoja filozofija bi mogla da pocne mestom na kojem odredjeni igrac igra. Radovanovic je igrao na mestu Race Petrovica, koji je opet igrao na mestu Dejana Stankovica. O kakvoj crnoj ofanzivi pricas?
Boga mi, Subotic nije izgubio ni jedan skok duel veceras (kako rece Aca pred kraj tekme).
Dobro, za Subotica je odavno jasno svakom osim Filipenku da se radi o odlicnom igracu. Za Rajkovica nije.
Link to comment
Tvoja filozofija bi mogla da pocne mestom na kojem odredjeni igrac igra. Radovanovic je igrao na mestu Race Petrovica, koji je opet igrao na mestu Dejana Stankovica. O kakvoj crnoj ofanzivi pricas?
O činjenici da čovek ume da krene napred i da ume da doda loptu, takođe u napred. Što je za pomenutog Racu a i za većinu ostalih na tom mestu mislena imenica.
Link to comment

E na kanalu na kojem sam gledao utakmicu engleski reporter rece da Zigic nece imati pravo da igra sledecu kvalifikacionu utakmicu zato sto je dobio crveni. Ja nisam pametan, znam da su odnedavno uveli pravilo da onaj ko dobije crveni na prijateljskoj "prenosi" kartnon na sledecu utakmicu. Ali ono sto ne znam da li to vazi samo kad se dobije direktan crveni ili takodje vazi i kada igrac dobije dva zuta, i plus ne znam sta tacno znaci sledeca utakmica : zvanicna ili prijateljska. Da li Zigic moze da se ocisti od ovih kartona na utakmici protiv Izraela ili mora da ceka sledecu zvanicnu?

Link to comment
nisam pratio utakmicu, jel se onaj stvarno zove Veseljko Trivunovic il sam ja to preterao s pivom? :unsure: i još nešto? Ko je uopšte taj tip?
Veseljko Trivunovic1 Zvezdino dete koje u maticnom klubu nikad nije dobilo pravu sansu ili nije uspelo da se izbori za nju. Kalio se u Leotaru, vracao se u Zvezdu neuspesno a kasnije se potucao po raznim superligaskim klubovima tipa Borac iz Cacka. Trenutno je u OFK Beogradu a inace 1 sasvim prosecan superligaski veznjak
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...