Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Znaš kako, nije ta ljubav prema reprezentaciji uklesana u kamen, varira to, ide malo i po zaslugama. Ovi naši konačno poslije 100 godina su u igri pred zadnje kolo pa odmah poletjeli da se poseru po tom entuzijazmu koji su izazvali.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Ne kažem, možda ja imam previše razumevanja prema njima u konkretnoj situaciji, i pokušaja stavljanja neke random osobe koja nema loše namere u istu, s toga imam mišljenje da se preterano morališe.

 

Nije ovo moje neki iracionalan i preterano emotivan glede sutrašnje utakmice post, prvi sam svašta pisao o licemerju u pogledu pravdanja večitih što se nekih stvari tiče, samo prosto mislim da se preteruje i upada u tu dnevnopolitičku rupu u koju nas je AV uveo, a gde su momci bespomoćni uslovno rečeno, čak iako se suštinski ne slažu.

 

 

Edited by Milošica
  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Znaš kako, nije ta ljubav prema reprezentaciji uklesana u kamen, varira to, ide malo i po zaslugama. Ovi naši konačno poslije 100 godina su u igri pred zadnje kolo pa odmah poletjeli da se poseru po tom entuzijazmu koji su izazvali.

 

+1 

 

Kao kad je zbog Vucica onaj nezvao Kalinica pa ppp nije navijao za repku. Oh wait... :fantom:

Link to comment
14 minutes ago, Dimitrije said:

 

Nadam se ppp-ovci da vas reprezentacija sutra razocara tako sto ce da pobedi.  

oni nikada ne razočaraju

 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Bilo bi lepo da reprezentacija dobije Portugal, šta lepo, bilo bi idealno a pogotovo zbog onih koji mogu da kažu ne navijam za ovu repku, nje ovo moja repka... etc zbog Vučića, Vulina i (meni začuđujuće ) Bećkovića.

Sve one navijače Zvezde i Partizana bih pitao da li navijaju za Zvezdu i Partizan unatoč Vučiću, Dačiću i ekipi? Da li su se zapitali kako bi prošli igrači da su se pobunili na neke akcije Principa i malih preduzetnika sa severa? Lako je srati iz fotelje i biti tastatura moralna veličina.

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, Dimitrije said:

Sa maskom je Ristic.
 

Nadam se ppp-ovci da vas reprezentacija sutra razocara tako sto ce da pobedi.  

prosto pitanje, dimitrije

u slučaju da piksijevi pobede ronaldove da li si za:

1. podeliti njima 25orici po 40000€ koje je On planirao  da da

ili

2. da se uplati šapićevoj fondaciji za lečenje 25oro dece

Link to comment
21 hours ago, Ayatollah said:

Ne znam šta ste tačno očekivali od Piksija. Ljudi koji su deo te elite drugačije doživljavaju jedni druge, jer im životi i biznisi nisu opterećeni svakodnevnim problemima koji more većinu stanovnika Srbije. Vladavina SNS na njihove interese ne utiče bitno drugačije nego nečija druga vladavina, i oni nemaju ama baš nikakvog razloga da se ne ponašaju oportuno u ovakvim situacijama. Da sutra Đilas ili Jeremić postanu Vrhovni, i sa njima bi se ponašali na najoportuniji mogući način. Uostalom, prežvakano je već ovo mnogo puta, počev od Đokovića, pa nadalje, jebe se njima za naše probleme.

 

Najbolja analiza Vučićeve udbokratije ikada na ppp.

 

Frankistička vlast 21.veka...bogatima dobro, bogatijima još bolje. 

  • +1 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...