Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Zamisljam sta bi se desilo da Srbija sutra pobedi.  Avion iz Lisabona slece na surcinski aerodrom.  Dok rula pistom, aerodromska vatrogasna sluzba pravi vodeni slavoluk.  Ispred pristanisne zgrade, najvise srpsko rukovodstvo (+ Dodik) ocekuju reprezentativce.  Vucic u rukama nosi tasnu sa obecanim milioncetom.  Predaje je Piksiju i Tadicu.  Selektor i kapiten u jedan glas porucuju da taj novac poklanjaju narodu.  Prva Srbija u ekstazi, Druga u koroti.  Pro-rezimski tabloidi jos sareniji; na TV Pinku i TV Happy, se slavi, peva i krka.  S druge strane, anti-rezimski tabloidi se ucutali.  "Danas" ne izlazi nedelju dana jer negovi novinari se oporavljaju od soka (ocekivali su petardu Portugala).  Na TV N1, Nova S, Max Adria nema programa, samo se emituje ozbiljna muzika.  Ispred Gradske skupstine, polu-gradonacelnik Vesic izvodi na balkon reprezentativce a ispod balkona pandamonijum odusevljenih prvo-Srba (neki pristigli i iz RS i CG).  Istovremeno, ispred Narodne skupstine, neki od najzagrizenijih pripadnika Druge Srbije pokusavaju da se samospale, dok Zene u crnom protestvuju ispred spomenika Knezu Mihailu.  Nenad Canak izjavljuje da pokrece inicijativu za osnivanje reprezentacije Vojvodine.  Ovaj forum (njegov sportski deo) zauvek se gasi.  Sve u svemu, ispada da je bolje da Srbija sutra izgubi, mada bih ja zarko zeleo da pobedi.

 

Inace, ja sam zesci Zvezdas i najvise se nerviram, strepim i radujem kada igra Zvezda.  Medjutim, ako bi me neko pitao da li bih vise voleo da Zvezda osvoji LS ili reprezentacija Srbije SP, bez mnogo razmisljanja odabrao bih ovo drugo.  

  • Hvala 1
  • -1 15
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Samo gledam koliko među ovim kojim se sada odjednom gade i Piksi i reprezentacija ima navijača Vučićevih mezimaca, tzv. blizanaca. Pa jbt 🤣

Ali šta da se priča kada je ovdje zamjerano i košarkašicama pa i odbojkasicama što na sebe ne preuzimaju odgovornost da biju bitku koju ogromna većina naroda izgleda niti smije niti želi (osim iz fotelje, naravno)

  • +1 3
Link to comment
31 minutes ago, Dimitrije said:

 

 

Inace, ja sam zesci Zvezdas i najvise se nerviram, strepim i radujem kada igra Zvezda.  Medjutim, ako bi me neko pitao da li bih vise voleo da Zvezda osvoji LS ili reprezentacija Srbije SP, bez mnogo razmisljanja odabrao bih ovo drugo.  


Pa naravno, ovo prvo ne bi bilo nista narocito novo. :D 

Jedini put kad me je interesovala repstacija u ovom veku je bilo u JAR 2010. Nisam gledao fudbal 6 meseci posle onog sranja s Australijom. 

  • +1 2
Link to comment

Naravno da ne, jer ne bi cak ni najbolji Srbi i Hrvati igrali za tu repstaciju 1998.

2018. bi bilo kao ona prica s onim likom sto nikad nece zaboraviti kako su on i MJ ubacili 56 poena za jedno vece. 

Edited by Plajvi
Link to comment
9 hours ago, čekmeže said:

Ti si pravi ljubitelj fudbala. Ako si odgledao sve utakmice repke ove godine to je 13 za sada, skoro 1 mesečno.

 

 

Nisam odgledao sve. Gledao sam mozda 20-30 utakmica fudbala ove godine. Jebiga, i have life too…

Link to comment
4 hours ago, Ted said:

 

ja sam samo iskreno napisao kakav odnos ima prema tome. ne tvrdim da to tako mora biti niti agitujem da drugi tako rade. alternativa tome je da se pretvaram kako mi je mnogo stalo, a to neću.

 

jedino za šta sam emotivno i srcem vezan to je Partizan. ostatak fudbala gledam po kriterijumu kvaliteta. radije gledam LŠ, Primeru itd nego neko gostovanje Srbije Azerbejdžanu ili Luksemburgu, ili bilo kakve reprezentativne tekme.

 

zato me i nerviraju prozori i kvalifikacije, na kraju se uvek završi isto i isti idu na turnir. na koji mi vrlo verovatno opet nećemo, a i da odemo nemamo šanse da išta uradimo. sve skupa to je jedan vrlo predvidivi smor. za mene. 

Ne zelis da se smaras sa utakmicama reprezentacije sa nekim Azerbejdzanom pa si Ok da gledas utakmice Partizana u nekem trecerazrednim takmicenju?

 

vidis i ja sam navijac Partizana ali mi se uprava zajedno sa “navijacima” toliko gadi da i reprezentacija koliko odvartna uprava da je izgleda bolje.

 

verovatno pomaze sto ne postoje debili navijaci aka grobari/delije i ostala policijska bagra koji prate pa sve izgleda malo bolje.

 

 

Link to comment

zbog ovoga priželjkujem poraz fudbalera sutra u lisabonu. i to takav da se uz neko čudo desi da ne prođemo ni baraž. onaj pokušaj aplaudiranja i ovi kezovi fudbalera je jadno.

Quote

izdvojićemo za vas dodatnu premiju od milion evra, da možete da podelite“, rekao je Vučić.

dodatno, možda bi se ispadanjem spasilo bacanje para na nacionalno glupiranje u surčinu

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...