Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

6 hours ago, NevenMan said:

Iskreno ovi “ jedva cekam da zavrse reprezentacije” mi najvise idu na falus.

 

a sta da gledamo? Domaca liga je ku..c od ovce i ne verujem da to iko gleda. Sampionat arapskih zemalja na ostrvu pirgavih me

ne interesuje a zabole me i za bundesligu i spance, italijane….

 

ja sam samo iskreno napisao kakav odnos ima prema tome. ne tvrdim da to tako mora biti niti agitujem da drugi tako rade. alternativa tome je da se pretvaram kako mi je mnogo stalo, a to neću.

 

jedino za šta sam emotivno i srcem vezan to je Partizan. ostatak fudbala gledam po kriterijumu kvaliteta. radije gledam LŠ, Primeru itd nego neko gostovanje Srbije Azerbejdžanu ili Luksemburgu, ili bilo kakve reprezentativne tekme.

 

zato me i nerviraju prozori i kvalifikacije, na kraju se uvek završi isto i isti idu na turnir. na koji mi vrlo verovatno opet nećemo, a i da odemo nemamo šanse da išta uradimo. sve skupa to je jedan vrlo predvidivi smor. za mene. 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Redoran said:

 

Da nabode šizoja u vugla i postane junak srpskog tvitera.

dovoljno bi bilo da ne glumi starijeg brata marka đurića

:sleep:

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment

U stvari, kvalifikacije za EP/ SP izgledaju onako kako bi izgledala LŠ da je ostao sistem iz vremena  do 92 - po jedan tim iz svake zemlje pa onda u grupama moraš da imaš i autsajedere, a pogotovo ovde kada imaš grupe u kojima su i andora i san marino.

 

Koliko se sećam, Luksemburg, Malti i Lihtenštajn su bili jedini autsajderi do 92 kada su se pojavili Farani. Onda se pojavile i ex SSSR i SFRJ reprezentacije, pa su došli i Izraelci, raspao sa i ČSFR. Posle su uleteli i San Marino, Andora na kraju i Gibraltar. I onda imamo grupe sa po nekoliko timova koji nemaju nikakve šanse da se plasiraju i gomile nezanimljivih utakmica tipa Litvanija - Severna Irska. Opet, sportski je da svi imaju šansu.

  • +1 1
Link to comment
16 hours ago, Ted said:

 

mene ovo ne tangira ič

 

prvo, nije se desilo ništa neočekivano

 

drugo, smor sa kvalifikacijama se završava i možemo da gledamo pravi fudbal svaki vikend

 

voleo bih da prođemo, nije da ne bih, ali mene reprenzetacija odavno ne tangira nešto specijalno. nit ću da se radujem nit da se nerviram duže od par minuta, a par dana posle tekme ću da zaboravm i da je bila. 

 

Kod mene ovo vazi i za Partizan, ne samo repku. Skupljalo se dugo nezadovoljstvo jos za vakta Zeke i Bjeke, a Artmedia je bila kap koja je prelila casu. Odgledam ponekad medjunarodnu utakmicu, ali bez nekih emocija. Tako i repka. Da sam pao u komu pre 15-ak godina i da se sad probudim, realno nikakav uspeh domaceg fudbala ne ih propustio. Zaista se onda cudim kada vidim da se neko uprkos svemu iskreno lozi oko domaceg fudbala..

  • +1 1
Link to comment
38 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Kod mene ovo vazi i za Partizan, ne samo repku. Skupljalo se dugo nezadovoljstvo jos za vakta Zeke i Bjeke, a Artmedia je bila kap koja je prelila casu. Odgledam ponekad medjunarodnu utakmicu, ali bez nekih emocija. Tako i repka. Da sam pao u komu pre 15-ak godina i da se sad probudim, realno nikakav uspeh domaceg fudbala ne ih propustio. Zaista se onda cudim kada vidim da se neko uprkos svemu iskreno lozi oko domaceg fudbala..

 

Zato sto si pravoveran, brate pravoverni.

 

Inace, setio bi se da si propustio Pavkova x2 protivu sampiona kontinenta u nastajanju..pre neke 3-4 godine.

Link to comment
46 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Kod mene ovo vazi i za Partizan, ne samo repku. Skupljalo se dugo nezadovoljstvo jos za vakta Zeke i Bjeke, a Artmedia je bila kap koja je prelila casu. Odgledam ponekad medjunarodnu utakmicu, ali bez nekih emocija. Tako i repka. Da sam pao u komu pre 15-ak godina i da se sad probudim, realno nikakav uspeh domaceg fudbala ne ih propustio. Zaista se onda cudim kada vidim da se neko uprkos svemu iskreno lozi oko domaceg fudbala..

 

titula orlica™ na novom zelandu je veliki uspeh.

a onda je kokeza zajahao, i sada nasi mladi ne mogu da pobede farska ostrva.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...