Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Fuj.

Piksi nije glup, dobro zna koliko je žvalavi direktno doprineo tome da imamo ovako jezivo stanje u fudbalu i najneregularniju ligu na svetu. Čak ga je žvalavi i direktno ponizio jer je sasekao Piksijvu ličnu inicijativu da se liga dalje smanjuje. Jbg mnogo Marka Đurića ima u ovoj zemlji, samo se neki prodaju za litar ulja a neki za milion evra. Ovi ljudi ti prosto ne daju da se ložiš na bilo šta u srpskom fudbalu, pa ni na reprezentaciju čak i kad joj ide dobro i kad igra veliku utakmicu 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, James Marshall said:

Ma poslije ovoga je poraz neminovan, nego samo niko da ne slomi nogu ili nedobog nešto gore

Ma pazi, '...ionako ce mene svi da napadaju...' ja pa ja, neveovatan bolesnik. Sve je u stanju da ti ogadi.

  • +1 2
Link to comment

Piksi, tj. nominalno njegova žena, pravi neke dosta luksuzne kuće i zgrade po Dedinju. Dosta je tu uložio i valja to nekako sačuvati, kapiram. Ali nije opravdanje, samo objašnjenje.

Link to comment

Realno, dok je Piksi došao ovamo da radi, a koliko god da nije glup zna vrlo bolje od svih nas ovde šta se sve i kako dešava u našem fudbalu i ko se za sve pita, - nije nešto mnogo bolji od njih.

  • +1 4
Link to comment
10 hours ago, Ted said:

 

mene ovo ne tangira ič

 

prvo, nije se desilo ništa neočekivano

 

drugo, smor sa kvalifikacijama se završava i možemo da gledamo pravi fudbal svaki vikend

 

voleo bih da prođemo, nije da ne bih, ali mene reprenzetacija odavno ne tangira nešto specijalno. nit ću da se radujem nit da se nerviram duže od par minuta, a par dana posle tekme ću da zaboravm i da je bila. 

Iskreno ovi “ jedva cekam da zavrse reprezentacije” mi najvise idu na falus.

 

a sta da gledamo? Domaca liga je ku..c od ovce i ne verujem da to iko gleda. Sampionat arapskih zemalja na ostrvu pirgavih me

ne interesuje a zabole me i za bundesligu i spance, italijane….

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Mil@n said:

 

 

A gle Bjeke :D viri mu iz dupeta...

I Suza sa kamerom spremna za bj - Dorcel produkcija.

 

 

Piksi nije glup i jasno je ušao u sve ovo, baš kao i svaki drugi selektor pre i posle njega za ove i bilo koje druge vlasti. 

Link to comment
5 hours ago, red star forever said:

Ne znam šta se ovdje očekuje od Piksija...

 

Da saceka da neko drugi, ko je Vucicev dupelizac, pocne sa aplauzom i da se on, eto, reda radi prikljuci istom.

 

E sad..ako je on prvi krenuo i pozeleo da aplaudira..onda kanda nema tu mnogo ostalih dupelizaca. 

Stvarno me tuga obuzela..koja je to igracina bila i sta je imao u nogama i zasto sad ovo.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...