Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Tesko da Ljajica NIKAD nije gledao. a i rekao je da je pricao sa Sinisom oko njega...Milsim da je jedino Klemente isao da gleda Jovanovica u Belgiju a tek posle da zvao.. ubedjen sam da selektor ne zna kako mu izgleda pola sastava.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Mogao je i tog momka iz Bolonje da odgleda
Pa mogao je ali nije :D i to javno priznaje :Pa i nije bas odigrao poslednjih 6 utakmica u Seriji Ahttp://www.transfermarkt.de/de/ivan-radovanovic/leistungsdaten/spieler_46105.htmlal dobro. ko da je bitno sto selektor lupa na konferenciji.. nije kao da ce to neko da proveri...
Link to comment
Od Lukovića za Kraljevo milionFudbalski reprezentativac Srbije Aleksandar Luković izdvojio je milion dinara za sanaciju posledica nedavnog zemljotresa u Kraljevu, njegovom rodnom gradu.19308603364cceb764072ed683359870_extreme.jpgNovčanu pomoć Kraljevu prethodno je pružio još jedan prvotimac "orlova" Miloš Krasić, koji je uplatio 500.000 dinara. Istu sumu izdvojili su i Fudbalski savez Srbije, Zajednica superligaša i Partizan.
Pravi patriota bi pomogao FSS da opremi svoju Kuću Fudbala novim nameštajem, ulažući u infrastrukturne projekte budućnosti, ali ni ovo nije tako loše...Nisam znao da je Luković duplo bogatiji od FSS-a <_< Sve na stranu, :Hail: za potez. Bravo!
Link to comment
Mogao je i tog momka iz Bolonje da odgleda na TV. S druge strane, nekih se sit nagledao pa ih je uprkos tome pozvao (Ninkov) a neke nije (Bisevac, S. Ilic).
S.Ilic?Dokle on da figurira kao potencijalni reprezentativac?
Link to comment

Na balkansportu ima kvalitetan strim. ali je VIP. ja imam VIP nalog pa ako nekome treba da gleda, meni ne treba jer ja gledam na TVu, neka se javi na PM da mu dam user i pass da gleda,,,p.s. izazvali smo nevidjeno interesovanje kod suseda :D pun stadion :P

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...