Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Koliko sam razumeo zreb za finala je posle 1/2? Bez nosecnih teledirigovanja? Malo je glupo ali sam siguran da ce Fifa izvuci maximum iz to(bo)ga(na). Ajde da prodju domacini, ko nece popasti zajedno... Svica, Spanci i Croati. Bezi bre

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

I Spanci i Kroati imaju mec loptu na svom terenu u poslednjem kolu da odu direkt na prvenstvo, u tom slucaju salju Rusiju i Svedsku u baraz, sto su ipak podnosljiviji protivnici.

 

Mislim da se odmah zreba sve, 12 ekipa se deli u 3 "turnira", domacin polufinala je dirigovan kroz nosioce, domacin finala se odredjuje tu odmah zrebanjem.

  • +1 1
Link to comment

Da domacin tog finala se odmah bira.

 

Od ovih koji mogu da nas zapadnu u polufinaklu u Beogradu smo zesci favoriti protiv svih sem Ukrajine. U prevodu imamo dve mec lopte za WC, prvo Portugal a onda neko nadam se laksi i uz malo srece u Beogradu.

 

Piksi izvlaci maksimum iz ovog tima. Gledam reprezentaciju vec 35+ godina i ovo je blizu najboljeg sto smo ikad igrali. 

Edited by NevenMan
Link to comment
9 minutes ago, NevenMan said:

Da domacin tog finala se odmah bira.

 

Od ovih koji mogu da nas zapadnu u polufinaklu u Beogradu smo zesci favoriti protiv svih sem Ukrajine. U prevodu imamo dve mec lopte za WC, prvo Portugal a onda neko nadam se laksi i uz malo srece u Beogradu.

 

Piksi izvlaci maksimum iz ovog tima. Gledam reprezentaciju vec 35+ godina i ovo je blizu najboljeg sto smo ikad igrali. 

Ono što sam ja gledao u poslednjih 35+ godina, najbolje ikad smo igrali kvalifikacije pod Antićem.... Ovo je lošije od toga, ali daleko bolje od biločega drugog, ako nisam nešto zaboravio...

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Ono što sam ja gledao u poslednjih 35+ godina, najbolje ikad smo igrali kvalifikacije pod Antićem.... Ovo je lošije od toga, ali daleko bolje od biločega drugog, ako nisam nešto zaboravio...

Ne mogu biti bolje od kvalifikacija pod Osimom, nema leba

Link to comment

Sanijeve kvalifikacije za '98 niko ne pamti. Samo nas je Spanija nadigrala u Valensiji..dva puta biveni Cesi,vicesampioni Europe..ovde Spance vadio Pedersen, ebem ga mrtvog u prezime.

Za ono sta uradise nasi Djarmama morate svi da potvrdite da ste punoletni ako zelite da vas podsetim.

 

Sexy fuzbal se tad igrao.

  • +1 4
Link to comment
6 minutes ago, Glass Joe said:

Ne mogu biti bolje od kvalifikacija pod Osimom, nema leba

 

Just now, radisa said:

Da, zaboravih to, u pravu si...

Druge i treće. Prve baš i ne...

Link to comment
13 minutes ago, SNARC said:

Sanijeve kvalifikacije za '98 niko ne pamti. Samo nas je Spanija nadigrala u Valensiji..dva puta biveni Cesi,vicesampioni Europe..ovde Spance vadio Pedersen, ebem ga mrtvog u prezime.

Za ono sta uradise nasi Djarmama morate svi da potvrdite da ste punoletni ako zelite da vas podsetim.

 

Sexy fuzbal se tad igrao.

Antara jeigrao lepršavo, kao i Pixeta sad...

 

Te kvalifikacije 98 su bile dosta na guzove (osim protiv nesretnih Mađara)...

 

Najgora igra za gledanje, ali da je bilo uspešno bilo je pod Petkom, da nas je Murinjo u prajmu vodio, to bi tako otprilike izgledalo...

Link to comment

Meni su kvalifikacije '98 odigrane ispod mojih očekivanja (jbg, hajp je bio veliki tada), dok su Antićeve i Piksijeve odigrane iznad (jbg, anti-hajp ogroman 🙂) što vjerovatno utiče na sveukupni utisak.

 

Link to comment

Tim iz 1998 je Brazil u odnosu na ovo i opet smo odigrali kao pizde u Spaniji.

 

Antic je imao tu srecu da su mu proradila dva igraca u bitnom trenutku. I on je imao sgavih utakmica u nedogled.

 

ovo sada je realno najlosiji od ta tri tima. Igramo daleko iznad mogucnosti i vise napadacki nego sto su Osim+Antic+ Santrac igrali u svi utakmicama zajedno. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...