Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

1 minute ago, goofs said:

Tehnicki su oni sedam liga ispred nas, u stanju su ni iz cega da stvore gol sansu, mi nemamo to, imamo neke druge kvalitete.

 

Ma jesu kurac tehnicki toliko ispred nas. Bolji su, imaju vecu dubinu, ali mnogo se potcenjuje kvalitet nasih igraca. Sto nije cudno, jer su neki ljudi ocigledno tek danas otkrili da je Vlahovic top napadac. Kad se prica o stvaranju gol sansi iz igre, na klasu, pogledati nas drugi gol tom Portugalu. 

 

I hajde da se ne salimo da je dobro sto nam tamo nece igrati nula. Mi mozemo da odigramo najbolju mogucu utakmicu i da se ona zavrsi nereseno. Ako primis prvi gol, kao da si primio dva.  Uostalom, u poslednjih 15-ak godina smo par puta igrali nereseno tamo u kvalifikacijama, nismo ih dobili nijednom. Sta bi bilo da onomad u Zagrebu nismo imali taj bafer da nam odgovaraju dva znaka. Zato je sranje sto se grupa ovako odigrala, a po igri uopste nije moralo da bude tako.

  • +1 5
Link to comment

Portugalci su rutineri u kvalifikacijama, jebiga, oteli smo im u BG, pojeli govno u Dablinu, ali mi konačno imamo osnova da mislimo da možemo da prođemo baraž. Što je ogroman korak naprijed, neko da nam je ponudio prije kvalifikacija sigurica baraž 2-3 kola do kraja uzeli bismo objeručke.

Link to comment

Njih tamo ne bi dobile ni one zvinjedeti iz Space Jam-a.

 

Spoiler

Branice Dmitar, Kostic mece iz kontre u zadnjoj sekundi kao onda protiv Spanije u gostima u decijem fudbalu, i vidimo se seceri. :D

 

Link to comment

Realno, Portugal nas je dobio u Beogradu, tako da su nam sanse za pobedu u Portugalu nekih 10-20%. Sto znaci, mora da se nameste jedno pet, sest stavki da bi proslo nesto tipa 1:2 ili 2:3, posto pored ove odbrane a vala i golmana, rezultat bez primljenog je ravan 0%...

 

Ali ja to ne ocekujem tako da racunam na baraz. A tu sam opusten i mislim da tu nema tima protiv kog bi imali manje sanse naspram da stignemo do pobede u gostima protiv Portugala...

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...