Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

baraž nam je realnost no ima mesec dana do tada, a portugalci koji dan pre toga imaju irce za pobediti. kakav takav pritisak je na njima, a na nama da spremimo defanzivnu ofanzivu kao stari naš trade mark

 

ako nastavi i u firenci sa ovim ritmom da daje golove ne bi me začudilo da se startuje sa vlahovićem, a mitar da uđe u drugim ukoliko bude trebalo da se jurca neki gol, a igre ne bude

 

 biće zanimljivo u svakom slučaju

  • +1 3
Link to comment

Sve zavisi od utakmice sa Irskom - ako Portugal ode ispred nas, defanzivna taktika pada u vodu. Generalno, treba da odigramo kao u Beogradu, otvoreno pa ko bude bolji - bolji, to nam je jedina sansa. Portugal, uz dobar dan, mozemo da pobedimo.

Link to comment

Utakmica u Irskoj ima težinu jedino ako Irci pobede a to se ipak neće desiti. Uzeo Portugal bod ili tri u toj utakmici, nama se isto hvata. Njima će na kraju biti dovoljan X i Santoš sigurno neće narediti juriš od početka. Šanse su nam možda 10% ali jednom ćemo i mi negde da napravimo neko čudo neviđeno.

  • +1 2
Link to comment

Nezgodni su, jaki su, ali su i odvratni, nesto ko Real, treba odigrati muski i tu nema zbora. Mi ipak imamo skor 5 - 2 - 0, ovo su odlicno odradjene kvalifikacije i tu nema zbora, za ovakvu situaciju u zemlji, fudbalu, savezu, ovo je uspeh. 

Link to comment
Just now, Redoran said:

Utakmica u Irskoj ima težinu jedino ako Irci pobede a to se ipak neće desiti. 

Mnogo si siguran za ekipu koja je pobedila Irce na svom terenu jedva golovima u 89. i 90. minutu

Link to comment

Baš zbog tog tesnog rezultata kod kuće sam siguran da će ih rutinirati u gostima. Ako i kiksnu, to će biti nerešeno a ne poraz. Boriće se Irci svih 90 minuta ali nisu oni taj kalibar da grunu ove.

Link to comment

Kako god, neka ih i odvali Portugal (a nece) jos je i bolje za ove nase da odu u Portugal sa moranjem pobede, jer smo tako napadacki u Beogradu odigrali odlican mec. Kad god smo u istoriji hteli da branimo nesto i defanzivom stignemo do rezultata, izduvali smo ga.

Link to comment

nemamo mi neke opcije za prilagođavanje protivniku, igraćemo tzv čekalicu  :isuse: 

utakmica u beogradu nije ništa epohalno odnosila pa je bilo prilika za neku ofanzivniju postavku

 

sve ovo pod uslovom da portugalci ne budu poraženi u irskoj, a ako se to desi biće prilično zajebano

Link to comment

Gde bre poraženi, ako se uđe u 90. minut sa 1-0 za Irsku sviraće im penal. Ako bude trebalo sviraće im tri penala.

 

I slažem se da je za nas generalno bolje da nemamo opciju da branimo X jer je to verovatno najveća garancija glatkog poraza. Neka probaju da pobede, niko im neće zameriti ako junački izginu.

  • +1 3
Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

utakmica u beogradu nije ništa epohalno odnosila pa je bilo prilika za neku ofanzivniju postavku

I mislis da tek tako, mozes da odigras egal pa za malo i pobedis jedan od najboljih timova na svetu, samo zato sto "utakmica nije nista odnosila"? Zasto onda Mladost Backi Jarak ne odigra nereseno sa Zvezdom u pripremnim utakmicama? Zasto Novi Zeland ne odigra egal sa Francuskom u prijateljskom mecu?

 

A i nije tacno da nije nista odnosila - odnosila je priliku da se borimo za ovo za sta se sada borimo - da odemo direktno na svetsko prvenstvo. Baraz vec imamo, Portugalija je prava prilika da promenimo decenijama staru Bata Djorinu i Tumbinu taktiku u kojoj potcenjujemo sami sebe. Portugal je bolji, ali ne drasticno bolji od nas, inace ne bi bilo 2:2 u Beogradu.

Link to comment

Ako cemo posteno, bilo je 2:3 u Beogradu ;) 

 

Tehnicki su oni sedam liga ispred nas, u stanju su ni iz cega da stvore gol sansu, mi nemamo to, imamo neke druge kvalitete.

  • +1 1
Link to comment

mislio sam da je bila oslobođena pritiska da mora da se dobije, igraš sa reprezentacijom iz evropskog top 3

kvalifikacije tek počele, a mi više nismo ni među reprezentacijama koje su u drugoj evropskoj ligi, al umemo da budemo koska

 

promeniš selektora, napadač u seriji kakvu ne pamti niko i eto ga rezultat

 

 

ps

"za malo"

:lolol:

sori morao sam

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...