Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

a jbg. pogrešio dečko, nije smak sveta

 

ima još 45 minuta, guraj dalje

 

odličan je golman Rajković, a posle ovog će verovatno biti i još bolji. mislim ako poželi sledeći put nešto slično verovatno će mu se sve ovo vratiti pa će da batali

  • +1 2
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Just now, John Coltrane said:


Mogu itekako da budu zanimljive da smo povezaniji, ali nemamo pleja, guramo loptu na krila ili akcija “Bunjevčević - Drulić”. Uostalom tako smo i došli do penala, Nastasić za Vlahoa.

 

Slažem se, pleja nemamo niti ćemo ga imati u dogledno vreme. To nam je što nam je. Ne mogu Grujić i Lukić da povezuju, to nije njihov posao. Nije ni SMS-ov. Tu imamo rupu koju moramo da obilazimo preko krila ili preskačemo kao što je pokojni Bunja preskakao. To automatski nije gledljivo kada imamo posed. Lakše je gledati kada nemamo posed a tempo je visok.

Link to comment
2 minutes ago, Shan Jan said:

Rajkovic je poznato lud, ne cudi me ovo. Realno azeri su zasluzili gol, imali su nekoliko dobrih napada. Mi smo tim za baraz to je sto je. 

 

Oni su zasluzili gol, mi najmanje 4.

Link to comment
Just now, Redoran said:

 

Slažem se, pleja nemamo niti ćemo ga imati u dogledno vreme. To nam je što nam je. Ne mogu Grujić i Lukić da povezuju, to nije njihov posao. Nije ni SMS-ov. Tu imamo rupu koju moramo da obilazimo preko krila ili preskačemo kao što je pokojni Bunja preskakao. To automatski nije gledljivo kada imamo posed. Lakše je gledati kada nemamo posed a tempo je visok.

 

Sto fali Tadicu?

Link to comment

Ulazi Tadic i resava stvar. Lazovic dobar, Grujic dobar, Jovic nevidljiv, Vlahovic ozbiljno dobar igrac, Kostic... nebitan za igru.

 

Moramo dati jos  2gola minimum

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Ted said:

a jbg. pogrešio dečko, nije smak sveta

 

ima još 45 minuta, guraj dalje

 

odličan je golman Rajković, a posle ovog će verovatno biti i još bolji. mislim ako poželi sledeći put nešto slično verovatno će mu se sve ovo vratiti pa će da batali

ili to ili ce da sledeci put toliko jako da ispuca da ce promasiti loptu

Link to comment

Nasi trebaju da probaju kao Ajax, 80% akcija da ide preko Tadica, dok ne izmisli nesto. Ne mogu ovi imati toliko kvalitetne defanzivce, da ih on ne izvrti nekoliko puta.

Link to comment
4 minutes ago, Ted said:

odličan je golman Rajković, a posle ovog će verovatno biti i još bolji. mislim ako poželi sledeći put nešto slično verovatno će mu se sve ovo vratiti pa će da batali

to sve stoji, al stoji da je celokupnoj odbrani, i dmc-ovima nabio nepotrebni pritisak sa kojim će morati dodatno da se bore na svakoj utakmici kada rajkotm bude bio iza njih

 

u klubu je drugi slučaj, non stop su zajedno, treniraju, igraju dva puta nedeljno mečeve

 

u reprezentaciji nema potrebe za time

Link to comment

Jel mi pricamo o problemu u kreaciji posle poluvremena u kom smo napravili sansu kad god smo krenuli napred? Ako je nesto problem, to je defanzivni balans i prevelika otovrenost ekipe.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...