Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

najjaci komentar na b92 povodom hapsenja terze:Pa gde se bre predade u sred zimskog semestra?!(apis, 11. novembar 2010 12:45) :lol:

Link to comment

golmani - Bojan Jorgačević, Željko Brkić;odbrana - Branislav Ivanović, Nemanja Vidić (kapiten), Pavle Ninkov, Aleksandar Luković, Slobodan Rajković, Neven Subotić i Aleksandar Kolarov.srednji red - Ivan Radovanović, Adem Ljajić, Radosav Petrović, Gojko Kačar, Nenad Milijaš, Zoran Tošić, Veseljko Trivunović, Miloš Dimitrijević, Miralem Sulejmani, Marko Mirić.napad - Nikola Žigić, Dragan Mrđa.(MONDO - na slici: Veseljko Trifunović, "alfa i omega" OFK Beograda)v188843p0.jpg

Link to comment

Ko su Milos Dimitrijevic i Marko Miric?Prvi put na pripreme nacionalnog A tima pozvani su fudbaler Spartaka Marko Mirić, golman Genta Bojan Jorgačević, igrač Rada Miloš Dimitrijević, prvotimac Fjorentine Adem Ljajić i Ivan Radovanović iz Bolonje. Sad mi je "jasnije" ko su ova dvojica

Edited by Milosh76
Link to comment
Ivan Radovanovic?
Pižon: "Radovanović na preporuku ...""Radovanović je igrao za mladu reprezentaciju, nisam ga gledao, ali su mi ga "kolege" preporučile."sad je jasnije otkud on na spisku :D
Link to comment
Ko su Milos Dimitrijevic i Marko Miric?Prvi put na pripreme nacionalnog A tima pozvani su fudbaler Spartaka Marko Mirić, golman Genta Bojan Jorgačević, igrač Rada Miloš Dimitrijević, prvotimac Fjorentine Adem Ljajić i Ivan Radovanović iz Bolonje. Sad mi je "jasnije" ko su ova dvojica
miloš dimitrijević je sin čave dimitrijevića
Link to comment
Pižon: "Radovanović na preporuku ...""Radovanović je igrao za mladu reprezentaciju, nisam ga gledao, ali su mi ga "kolege" preporučile."sad je jasnije otkud on na spisku :D
Tacno je i meni ovo upalo u oko. Covek ga je 'ladno zvao da debituje a nije ga ni gledao. Posle neko dodje i prica kako nije tacno da se igracima steluju igre u reprezentaciji kako bi se menadzeri vise omrsili tokom prodaje.
Link to comment

Pa nije problem sto mu ga je neko preporucio, ali kad se vec prosipa statistikom da je odigrao poslednjih 6 utakmica, mogao je da skokne do Italije da ga pogleda, ili na TVu da pogleda neku utakmicu. mada mozda Pizon ima SBB pa nema Arenu :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...