Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

10 minutes ago, renne said:

 

20 minutes ago, W.F.C. said:

cdn.livetv473.me/webplayer.php?t=ifr&c=1690873&lang=rs&eid=1114649&lid=1690873&ci=2627&si=1

 

Ja gledam ovo, bas je bedno

 

Malo 'haj prvo na vpn evo ovde mozes da ga skines", malo "e ne damo ti pristup ovom sajtu". Ne da se usranom do potoka. U svakom slucaju hvala na trudu.

 

edit: proradilo. :thumbsup:

Edited by ObiW
Link to comment
2 minutes ago, MiddleClass said:

Daj ne sprdaj se za Jankovica :lolol:

 

Brt ne radi se o njemu nego o nama. Evo navedi mi jednog centralnog veznog koji ti pada na pamet, takav profil igrača. Mi imamo samo gomilu defanzivnih veznih koji ne znaju da probijaju dupli blok, i nekoliko ultraofanzivnih veznih čiji posao nije da se vraćaju na centar i odatle probijaju dupli blok. Centralnog veznog bukvalno nemamo. Katai je nešto najbliže tome pa ti vidi.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Redoran said:

 

Brt ne radi se o njemu nego o nama. Evo navedi mi jednog centralnog veznog koji ti pada na pamet, takav profil igrača. Mi imamo samo gomilu defanzivnih veznih koji ne znaju da probijaju dupli blok, i nekoliko ultraofanzivnih veznih čiji posao nije da se vraćaju na centar i odatle probijaju dupli blok. Centralnog veznog bukvalno nemamo. Katai je nešto najbliže tome pa ti vidi.

 

SMS, Grujic, Maksimovic...

Link to comment
1 minute ago, MiddleClass said:

 

SMS, Grujic, Maksimovic...

 

SMS je ofanzivan vezni, ova druga dvojica su defanzivni. Nemamo centralnog, Modrićev profil. Neko ko može sa loptom da uđe u tu gužvu i podeli dobar pas, a ako mu se niko ne otkrije da zadrži loptu u posedu. Kod nas to uglavnom rade zadnji vezni tako što predaju krilima pa kako ispadne, ili probaju da sa centra proture neki pas kroz sredinu i to u 80% slučajeva ode pravo u noge protivnika.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...