Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

opasnost od katona imaju i drugi, ne samo mi. kako da znamo da neće biti sakat naš protivnik u eventualnom baražu, još grđe nego mi

 

treba ići na ubedljivu pobedu i koristiti sve resurse koje imamo. na kraju jrajeva radi se uglavnom o iskosnim igračima koji bi trebalo da znaju kako da se pričuvaju i da svedu rizik na najmanju moguću meru 

 

Edited by Ted
  • +1 3
Link to comment

Ni meni nije jasno to preskakanje, ne vidim promil sanse da pobedimo u zadnjem kolu. 

Da li se ti kartoni brisu izmedju grupa i baraza? Zamislite scenu da se napunimo kartonima u Portugalu i onda mora Racic da igra u barazu.

Link to comment
28 minutes ago, levi said:

mislim da to brisanje kartona  ide tako da se brišu samo neparni, a suspenzije moraju da se odrade

 

I meni je ovo logicno.

Link to comment
11 minutes ago, Plajvi said:

Ni meni nije jasno to preskakanje, ne vidim promil sanse da pobedimo u zadnjem kolu. 

Da li se ti kartoni brisu izmedju grupa i baraza? Zamislite scenu da se napunimo kartonima u Portugalu i onda mora Racic da igra u barazu.

 

Upravo ono sto levi kaze- kartoni se brisu, ali ne moze se suspenzija obrisati.

  • +1 2
Link to comment

Pa SSSR ekipe (osim mozda Moldavije recimo) nisu rang za nakantavanje, ali jesu za neke lagane pobede. San Marino je ekipa za nakantavanje :D

 

Ja se secam da su nas Estonci tukli onomad 3:1 u Beogradu, kad je mutavi Pizon bio selektor posle Antare, bruka i sramota. 

To i Gurban Gurbanov koji nas je ostavio van EPa 2004.

Ukrajinci su skoro silovali Krstajaju, mada ruku na srce, te kvalifikacije smo tako jajarski odigrali racunajuci na baraz lige nacija.

 

Ruse ne pominjem, oni su nam ko Brazil.

 

Ovo ostalo mislim da smo uglavnom pobedjivali, mozda poneki remi.

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, goofs said:

Pa SSSR ekipe (osim mozda Moldavije recimo) nisu rang za nakantavanje, ali jesu za neke lagane pobede. San Marino je ekipa za nakantavanje :D

 

Ja se secam da su nas Estonci tukli onomad 3:1 u Beogradu, kad je mutavi Pizon bio selektor posle Antare, bruka i sramota. 

To i Gurban Gurbanov koji nas je ostavio van EPa 2004.

Ukrajinci su skoro silovali Krstajaju, mada ruku na srce, te kvalifikacije smo tako jajarski odigrali racunajuci na baraz lige nacija.

 

Ruse ne pominjem, oni su nam ko Brazil.

 

Ovo ostalo mislim da smo uglavnom pobedjivali, mozda poneki remi.

Jedina reprezentacija koju smo odista nakantali u poslednjih nekoliko godina je upravo ruska reprezentacija - petarda u Beogradu u ligi nacija.

Link to comment

Pa stvarno čemu ovo mračenje. Gledajući po ovim kvalifikacijama veći kamen za spotaknuti se su bili Luksemburžani. Azeri baš tanki u ovom ciklusu.

Link to comment
3 hours ago, goofs said:

Pa ne bi za neku pobedu 1:0, 2:0, ali ideja je nakantati ih vise nego Portugal nakanta Luksemburga.

 

Odakle ti ideja da ce Portugal uopste pobediti Luksemburg? Bice X

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...