Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Kakvi carevi. Dobro, ovim je definitivno potvrđeno da nema šanse da nam nekada, neko normalan bude selektor.
Bogami ce i nenormalni dva puta da razmisle. Na kraju ce Tole kao Dzomba da sam zasedne na 1 vrucu stolicu. Ionako izmedju njih dvojice nema neke razlike, osim sto je Tole veci kriminalac.
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Rosavi ponovo priredio monolog u SOS vestima!Nahvalio je Jankovica i pozeleo mu srecu, ali je tesko napljuvao Savez i pre svega Djoru! Kako su bez ikakve najave samo pozvali Odbor da se okupi i postavio Jankovica, a zaobisao Djurdjevica koji je sa istom generacijom vec saradjivao (a koji btw, radi u klubu u kome ne moze da igra neko samo zato sto mu tata drzi kafanu u Uzicu :lol: ). Na kraju mi jos i bilo simpaticno kada se podvuce crta monologa.

Link to comment

Pogledah sad malo Total Soccer od sinoc ili preksinoc, jebem li ga. Tek Djani "iza svakog ugla vreba" Curcic nije mogao da se ne izlane - zadnjih meseci jedan je od glavnih prozivaca Antica gde god se pojavi, otvoreno i bez skrupula, tek to sve ocigledno ima i svoju pozadinu. Naime, na kraju poslednje sezone u Partizanu je potpisao predugovor sa Atletiko Madridom, medjutim pre potpisivanja samog ugovora Antic je postavljen za trenera i umesto Curcica doveo je Milinka Pantica (sto se jelte ispostavilo katastrofalnim potezom za Atletiko ) <_< . Iskreno me malo cudila bas toliko otvorena netrpeljivost koju propagira prema Anticu (i dan danas kad je ovaj ex) no sad mi je sve mnogo jasnije. Zao mi samo navijaca Atletika sto propustise priliku da uzivaju u majstorijama svoje nesudjene legende.

Edited by ducca
Link to comment

Meni je naročito simpatična kombinacija furanja patriotizma i busanja u grudi sa jedne i težnje da se pali odavde i zapljune sve što se može sa druge strane. Jedina naša tragedija je što smo takve prestali sami na vreme da eksportujemo negde početkom osamdesetih. Đana klasična.Putuj, igumane, ne vraćaj se.

Link to comment
Rosavi ponovo priredio monolog u SOS vestima!Nahvalio je Jankovica i pozeleo mu srecu, ali je tesko napljuvao Savez i pre svega Djoru! Kako su bez ikakve najave samo pozvali Odbor da se okupi i postavio Jankovica, a zaobisao Djurdjevica koji je sa istom generacijom vec saradjivao (a koji btw, radi u klubu u kome ne moze da igra neko samo zato sto mu tata drzi kafanu u Uzicu :lol: ). Na kraju mi jos i bilo simpaticno kada se podvuce crta monologa.
http://www.soskanal.net/8060/sale-srecno-i-sto-dalje-od-dore/
Link to comment

Da, baš tako. Pokušao je Đora i u OFK Beogradu da gazduje. Ali, na Karaburmi ne igra igrač čiji je otac vlasnik kafane u Užicu ili mu je menadžer uticajna ličnost, već onaj koji svojim kvalitetom to zaslužuje.udarilo govno na proliv :lol:

Link to comment

i 1 je sale murinjo :Hail:Zna da se autoritet nameće isključivo poštenim odnosom. Izuzetan taktičar teoriju je doveo do savršenstva, a praksu oplemenio mnoštvom informacija i inovacija iz modernih evropskih tokova.

Link to comment

Ali javlja se gledalac i pita: "Koja bre nasa trenerska skola - reci mi jednog naseg trenera u nekom iole jacem klubu u Evropi". Odgovor rosavog - Mihajlovic. Ovaj opet - "pa dobro Mihajlovic, covek nije za poredjenje napravio je realno ime napolju, nema veze sa nasim ovdasnjim strucnjacima". Rosavi dodaje - "Evo Sale Jankovic bio u LOKERENU" :isuse::lol: Eto, sta vise da se kenja - covek ima jedini referencu rada u JACEM EVORPSKOM klubu zadnjih godina. Ko ne misli dobro o Saletu ne misli dobro srpskom fudbalu :lol: Kao da je lako naci jos jednog Murinja u ovom svetu nemurinjstva.

Edited by ducca
Link to comment
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2010&mm=11&dd=11&nav_id=471742jbt, jel moguce da je ovo onaj defanzivni bezvezni koji je bio natragicniji igrac koga sam ikada gledao u mladoj reprezentaciji? verovatno je to taj. secam se da smo ovde komentarisali da mora da ima jakog menadzera kada je dosao do mlade reprezetacije, a evo ga i u A selekciji. moguce je i da sam se zajebao. Edited by kojot
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...