Jump to content

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

“Nije korektno da se kaže da su Zvezda i Partizan doprineli što je Srbija danas 12. u Evropi i da ćemo od 2023. godina imati dva kluba u kvalifikacijama za Ligu šampiona. Nisu tome doprineli uspesi Zvezde i Partizana, nego Zvezde, koja je donela ove bodove i koeficijente. Partizan je pobedio Floru i Anortozis... Zvezda je motor razvoja srpskog fudbala. Kada se govori o srpskom fudbalu u pozitivnom smislu sve treba gledati kroz prizmu uspeha Crvene zvezde. Mi jurimo petu uzastupnu titulu i petu sezonu igramo u Evropi. Mi smo doneli koeficijente, a ne Partizan. To mi smeta, jer se ne vrednuje na pravi način šta je donela Zvezda. Zvezda ide na petu titulu, pobegnemo Partizanu za 15-20 bodova, nismo ispred za bod ili gol razliku... Kako nas stavljate u isti koš?”, pita se Terzić.

 

Svaka ka u Njegoša :fantom:

  • +1 1
Link to comment

Iz dana u dan vidim da se koristi ista matrica, jako ružna, da smo mi državni prijekat, a oni žrtve režima, što je velika laž. Ja sam svedok, ko hoće realno da pogleda, oni sa tom pričom su zaludeli ogromnu većinu Partizanove javnosti jer sebe smatraju žrtvom ovog režima. To je alibi koji na ružan načun zloupotrebljavaju i klasično pokušavaju da reketiraju državu. To im uspeva već evo deset godina. Tom pričom mi smo žrtve, mi smo žrtve... oni neuspešni, traže krivca, ne u sebi, nego državi, kao da hoće neko da ih ruši", rekao je Terzić za "TV Pančevo" i dodao:

 

 

Kada pričam sa nekim ljudima, mislio sam da su umereni partizanovci, vidim koliko su ostrašćeni, zadojevi tom idejom. Ja odgorno tvrdim da Zvezda nema nikakvu pomoć više od Parizana, to lako može da se proveri. Transparentno poslujemo, svako ima uvid u naše poslova, na APR se objavljuje naš isveštaj finansijski, funkcionišemo u beloj zoni, siva zona nula, nadam se i Partizan. Vide se naši prilivi, nas država ne finansira. Jako je to pokvareno od nekih struktura... Kaže nas neko hoće da ugasi, Partizan je žrtva... Ružno je, bezobrazno i nekorektno. Tako reketiraju državu. Stalno je naša potreba da se opravdamo da nismo državni projekat. To što ogromna većina stranovništva navija za Zvezdu, što predsednik navija za Zvezdu... On je toliko odgovoran čovek da nikad neće zloupotrebiti funkciju da bi pare poreznika dao Zvezdi. Ako se nekada nešto učini mora ekvivalentno da se učini i Partizanu da ne bi oni lajali i ujedali na ružan i primitivan način."

 

 

 

Madjija :smiley_hail:

Link to comment

postoji vrlo egzaktna tabela po godinama, koliko je ko bodova doneo......kačio je kolega @mozzer tekst o tome na našem topiku, juče valjda

 

a ovu budaletinu ne treba posebno ni komentarisati.....nešto se unervozio, neko mu drama kavez ili šta god 

 

edit: evo je ovde

 

GR.-5-Doprinosi-PAR-i-CZV-nac.-koef.-SRB-u-XXI-veku-400x521.jpg.48e1ccd58a7951e8acb4ea0450109d34.jpg

 

 

 

 

Edited by Ted
  • +1 2
  • Hvala 3
Link to comment

u zadnjih 5 sezona pfc je osvojio 33,33% poena za nacionalni koef. državni projekat 52,33% a ostali klubovi 14,33%

- to je trenutno stanje, do kraja sezone će se svakako smanjiti doprinos ostalih klubova na 11-13%

Link to comment

Unervozio se Terza jer Delije počele da ga prozivaju. Ne znam dal ne neko negde stavio ali juce Koroman sherovao "saopstenje" Delija Sever oko Terze i Prijovica i duplih ugovora. Nešto se mnogo vremenski poklapa

Link to comment

Oni sto gledaju Talijansku ligu, i na temu Srpski sinovi, jel ima nesto od Samardzica kao igraca? Ako je voljan da zaigra, da li moze da unaprijedi vezni red reprezentacije ili je jos rano za suditi? 

 

Isto, jel ima sto od brace Motika? Vidim sve vise natpisa u novinama o Samardzicu i braci Motika, i nejasno je da li je povezano sa njihovim talentom i mogucnostima, ili je samo promocija i da se opet pise reda radi o srpskim sinovima...

 

 

Link to comment
2 hours ago, Ted said:

postoji vrlo egzaktna tabela po godinama, koliko je ko bodova doneo......kačio je kolega @mozzer tekst o tome na našem topiku, juče valjda

 

a ovu budaletinu ne treba posebno ni komentarisati.....nešto se unervozio, neko mu drama kavez ili šta god 

 

edit: evo je ovde

 

GR.-5-Doprinosi-PAR-i-CZV-nac.-koef.-SRB-u-XXI-veku-400x521.jpg.48e1ccd58a7951e8acb4ea0450109d34.jpg

 

 

 

 

 

Vidi jebo te, "opozicija" uzela vise bodova od dolaska pickoustog nego "drzavni projekat"!

  • Haha 1
Link to comment

ovde se jasno vidi da je u interesu i jednih i drugih, a i svih ostalih (pokušavam da izbegnem sintagmu "interes Srpskog fudbala" jer me čini nervoznim), da se paralelno dobro gura u Evropi i da se osvaja pristojan broj bodova. kada bi se ovde dodala i još jedna kolona, odnosno još jedan klub koji može da nakupi neki značajniji broj bodova, e to bi bilo to. pri tome je potpuno periferno dal je ovaj ili onaj osvojio 51,13......40,27.......38,54% i slično

 

a Terzić naravno prisvaja ideju onoga čije slike drži u ofisu, pa mu istorija počinje pre par godina, kada je sa poternice sišao u fotelju i krenulo mu u životu. da su takvi likovi vodili Zvezdu kroz istoriju, verovatno ne bi bilo ni v od veličine kojom se ovaj majmun diči. a kojoj nije doprineo ni za jotu

 

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...