Jump to content

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

Zar nije bila ona neka studija koja kaže da Arena mora biti rentirana bar 200 dana godišnje da bi bila u plusu? Što je SF bilo i prije kovida.

Link to comment

Jel može da se izgradnja stadiona izmesti iz SNS vizure?

Jel verujete, baš svi do jednog, da će oni večno vladati?

Kad je izgradjena Kuća Fudbala u Pazovi?

 

Svestan sam da smo ubijeni u pojam i da nas je apatija nadvladala, ali bilo bi lepo, za promenu, da bar jedna tema, na sportu, prodje bez pominjanja politike.

  • -1 2
Link to comment
14 minutes ago, John Coltrane said:

Jel može da se izgradnja stadiona izmesti iz SNS vizure?

Jel verujete, baš svi do jednog, da će oni večno vladati?

Kad je izgradjena Kuća Fudbala u Pazovi?

 

Svestan sam da smo ubijeni u pojam i da nas je apatija nadvladala, ali bilo bi lepo, za promenu, da bar jedna tema, na sportu, prodje bez pominjanja politike.

Jedini nategnuti smisao bi nacionalni stadiona mogao da ima u slučaju da se Marakana i JNA sruše pa da blizanci dele taj novi. 

Link to comment
15 minutes ago, John Coltrane said:

Jel može da se izgradnja stadiona izmesti iz SNS vizure?

 

 

Mene tu brine kvalitet izgradnje takvog (eventualnog) stadiona. Na stranu lopovluk i (ne)opravdanost izgradnje, znajući kako izvode radove i kako se pomeraju zarezi kad zatreba, nekako bih izbegao da se to gradi za vakta naprdnog režima.

Pre svega zbog bezbednosti, a  onda i zbog troškova opravke/održavanja objekta.

Edited by Filozof manijak
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, villiem said:

 

Sta rece?

Bar ta dva. Moze i ofkin a i od čuke. Verovatno i još po neki. Sve ostalo je sviranje kurcu.

Link to comment
7 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Mene tu brine kvalitet izgradnje takvog (eventualnog) stadiona. Na stranu lopovluk i (ne)opravdanost izgradnje, znajući kako izvode radove i kako se pomeraju zarezi kad zatreba, nekako bih izbegao da se to gradi za vakta naprdnog režima.

Pre svega zbog bezbednosti, a  onda i zbog troškova opravke/održavanja objekta.


Prevrtace Sicve stolice svaka 3 meseca. 

  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, *edited by mod said:

Bar ta dva. Moze i ofkin a i od čuke. Verovatno i još po neki. Sve ostalo je sviranje kurcu.

Deneris Targerijan mod on

  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, *edited by mod said:

Bar ta dva. Moze i ofkin a i od čuke. Verovatno i još po neki. Sve ostalo je sviranje kurcu.


“Srušiti stadione, preorati terene i posejati žito”

Link to comment

ja sam protiv gradnje nacionanog stadiona. normalne zemlje su ih izgradile zato sto mogu i zato sto su  pre toga resile primarnije probleme. makedonija je gradnjom novih starih spomenika  u slavu hiljadugodisnje istorije te zemlje sagradila proslost, a nacionalni stadion je valjda pokusaj da se prikaze snaga zemlje u sadasnjosti (plus, malo pranja novca nije za odmet). niko od ovih nasih pilicara politicara se ne bavi izgradnjom kanalizacije i pogona za preciscavanje zato sto je to skupo i ispod zemlje. nacionalni stadion je vidljiv, impresivan, sjajan- spomenik uspesnosti jednog vladara (plus malo pranja novca nije na odmet).

 

ako vec hoce da daju pare u razvitak fudbala, neka savez obezbedi svakom suprligasu teren sa drenazom i grejacima, eto tek toliko za pocetak.

  • +1 1
Link to comment
44 minutes ago, John Coltrane said:

Jel može da se izgradnja stadiona izmesti iz SNS vizure?

Svestan sam da smo ubijeni u pojam i da nas je apatija nadvladala, ali bilo bi lepo, za promenu, da bar jedna tema, na sportu, prodje bez pominjanja politike.

 

Pa ne moze da prodje bez pominjanja politike jer je to politicko pitanje. Tice se novca svakog od nas i te pare se mogu mnogo bolje uloziti u ovoj zemlji. To je bacen novac i projekat ce praviti gubitke iz godine u godinu.

Edited by Meazza
Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:


“Srušiti stadione, preorati terene i posejati žito”

Jedan veliki beogradski za repku, blizance i par superligaša. Igralo bi se na normalnoj podlozi većinu utakmica. Možda i neki double feature kada je već tu. Em bi sav fudbal bio na jednom mestu (pretpostavljam van šireg centra) pa bi se lakše kontrolisalo, a i smanjili bi kidanje stolica,paljenje stadiona i slične radosti koje derbi nosi.

 

Naravno da se popravi infrastruktura u ostalim vanbeogradskin stadionima. Voždovac može da zadrži svoje gnezdo.

Link to comment
1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

Znači i izgradnja Arene je pun promašaj jer smo imali Pionir, Halu sportova, Spens...

 

Košarka je nacionalni sport u Srbiji, a izgradnja dvorane je počela u staroj Jugoslaviji koja je dobila organizaciju Svjetskog prvenstva 1994. Neuporedivo po bilo kom osnovu.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...